- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1550 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1550 Culés
0
Real zrobil z Girona co chciał a my baty z nimi 2:4 u siebie. Liga jest już rozstrzygnięta
0
@pero1983 Nie jest jeszcze rozstrzygnięta.Rzeczywiście,Girona tym meczem praktycznie wypisała się z walki o tytuł..ale jest jeszcze Barcelona.
0
Musielibysmy wygrać na Bernabeu i ogólnie wygrywac praktycznie wszystko a to mało realne. Niestety ale Real jest równiejszy w tym sezonie w la liga
0
@pero1983 Jak nie Barcelona to nikt,jeśli Barca przestałaby na jakiś czas gubić punkty z byle pimpkami,to cień nadziei jest.Klasyk na Bernabeu,dopiero definitywnie rozstrzygnie.
0
No jak my u siebie 3:5 że slabym Villarrealem przegrywamy to czego tu szukać mamy!?
0
@FcPortoFan1999 Gdybymy jeszcze nie stracili punktów z tak beznadziejnym Villarreal i mieli jeszcze te 5 pkt straty to jeszcze miałbym jakiś cień nadziei ale bez szans. Czekają nas wyjazdy do Atletico, Athletic, Realu, Girony a Real zaskakująco gra świetnie w tym sezonie patrząc na ich kontuzje szczególnie w obronie. Szkoda bo dawałem przed sezonem 90% szans, że Barca ponownie wygra Ligę patrząc na to jak Realowi na początku sezonu wyleciał Courtois i Militao
0
Ja uważam że Real juz la lige ma w kieszeni
0
@pero1983 Tzn.w tym momencie są głównym faworytem,i mimo wszystkich kontuzji jakie ich trapią,to będą jednak dziadami jakby przegrali mistrza. @Orłoś Jeśli nie La Liga,to w lidze mistrzów raczej nie ma czego szukać..