- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1506 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
39 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1506 Culés
4
Propozycja - 02.03:
Mecz: Odder vs Vendsyssel
Kategoria: Piłka ręczna
Liga: Dania / 2 poziom
Godzina: 15:00
Typ: handicap -2.5 na gospodarzy po kursie ~@1.90
Skuteczność: 6/8 (75,0%) przy śr. wygranym kursie @2.70
Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14163532#comment-14163532
Powodzenia!
Oznaczenia: @Bunk420 @jedrek7000 @fcbarcafan19 @fanoflakers
0
@Kengo weszło to? Tych handicapow to ja nie ogarniam, a widziałem że wygrali różnica 3 goli, to chyba weszło?
2
@mrboom Tak, weszło. Gospodarze cały mecz mieli pod kontrolą. Przez ~90% czasu mieli przewagę przyn. 3 bramek, a w drugiej połowie prowadzili już 7. W ostatnich sekundach stracili 4-bramkowe prowadzenie.
31:28 - [++++]
0
@Kengo Fajnie ci to idzie, na prawdę, yield na wysokim poziomie, ale ty grasz na zagranicznych bukach, co nie?
0
@fanoflakers Nie, na razie staram się wydusić jak najwięcej z polskich :)
0
@Kengo No tak, tylko u nas oczywiście ten podatek i jak obstawiasz jedno spotkanie to niestety z tego kursu dużo zabierają.
0
@fanoflakers Przy kursach ~@1.8-2.0 grając single tracisz ~25% z czystego profitu. Przy wyższych kursach wygląda to trochę lepiej. Takie są nasze polskie realia :)
Czysto obiektywnie (chowając ego do kieszeni) trzeba być kozakiem, by osiągać u nas regularną, a zwłaszcza satysfakcjonującą stopę zwrotu z zakładów.
0
@Kengo No i to są właśnie te dramatyczne realia, obczajam wszystko na twoim blogabecie, od kwietnia zacznę z Tobą grać o ile można:)