- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 645 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 645 Culés
0
Tak od wczoraj się zastanawiam...która liga z tych zachodnich jest najciekawsza obecnie? Bo praktycznie wszystkie są rozstrzygnięte.
0
@FcPortoFan1999 No w Anglii masz jeszcze jakieś emocje no i w Hiszpanii teraz w weekend też dostaniemy odpowiedź czy jest koniec ligi czy ciut emocji jeszcze będzie do końca.
1
@FcPortoFan1999 MLS jest bardzo ciekawa
0
@bartekvisca W Anglii już rozstrzygnięte. @mekston Bardziej mi chodziło o Europę.
2
@FcPortoFan1999 Angielska rozstrzygnięta, bo City ma 2pkt przewagi? 6 kolejek do końca, jeszcze 18pkt do zdobycia. Taka przewaga to w zasadzie żadna przewaga, przegrać nie mogą, bo ich wyprzedzą.
To tak jakby gadać, ze liga w lutym przegrana, bo Real ma 5pkt przewagi itp itp :D
0
@FcPortoFan1999 liga gibraltarska
0
@LukaszFan Tylko że City,raczej w tym okresie roku to nie wypuszcza jakichkolwiek punktów,a Arsenal i Liverpool.. @kulek22 Czyli wychodzi na to,że tylko Ekstraklasa jest nierozstrzygnięta i najciekawsza!
0
@FcPortoFan1999 Liverpool czy Arsenal tez nie powinni ostatnio przegrać, a jednak.
0
@LukaszFan Tylko że City,nie czeka 4 i 20 lat na mistrzostwo,a Ci potencjalni rywale Manchesteru,są znani z choke'u ligowego.
1
@FcPortoFan1999 przyznawanie dzisiaj City mistrzostwa to tak jakby dzisiaj Jagielloni je w Polsce przyznać. Są faworytem to oczywiste ale to tylko 2 punkty. To jest kwestia tylko jednego meczu. A City z drużyn w Anglii walczących może się okazać ostatnią grającą ekipa na innym froncie niż liga bo chyba mają największe szanse aby awansować dalej w pucharach.
1
@budel17 Tylko że City,to już wie jak to się robi..Jagiellonia to tak nie bardzo xD