- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1501 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1501 Culés
0
Coraz więcej jak przeanalizuje mecz Realu widać jak taktyka Pepa na 3 obrońców środkowych była nieskuteczna, można powiedzieć nawet 4, bo Walker to później robił za środkowego obrońcę. Bernardo i Grealish, którzy nie mają szybkości nie mieli wsparcia na skrzydle od bocznych obrońców. Foden z kolei dublował się pozycjami z De Bruyne. Dlaczego my nie mogliśmy tak stanąć jak Real ? Bo PSG ma kapitalnych jak nie najlepsze na świecie boki obrony, Kounde i Cancelo byli podwajani. Taktyka na 4 obrońców z dwoma bocznymi jest wg mnie wciąż najlepsza, 3 obrońców też ok, ale z mocno ofensywnymi wahadłowymi jak gra Inter Mediolan czy Bayer Leverkusen.
0
@kigani To nie jest też tak, że ta 3 środkowych obrońców stoi i patrzy jak piłka chodzi po obwodzie w fazie ataku, bo przecież Akanji sobie wczoraj biegał gdzie chciał, wbiegając w wolne przestrzenie i robiąc przewagi w sektorach, chwilami grając jak napastnik. A do tworzenia przewagi na skrzydłach i tworzeniu okazji do obiegówek, rozciągania gry wcale nie potrzebujesz bocznych wybieganych obrońców, szczególnie w kwadratach Guardioli to 2 pomocników zbiegających na flankę tworzy sobie przewagę liczebną nad bocznym obrońcą przeciwnika - wczoraj wychodziło to nieźle na lewej stronie z Graelishem, bardzo dobrze z Doku, ale brakowało ruchu po przeciwnej stronie boiska. Foden i Bernardo zagrali przeciętny mecz,