- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1292 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1292 Culés
0
Wiem że sporo osób pozbyłoby się lewusa i FdJ ze względu na pensje ale tak realnie to kogo byście w ich miejsce sprowadzili za grosze żeby poziom sportowy się nie zmienił lub nawet polepszył? Ciężko znaleźć napastnika co ci zrobi 30 G/A na sezon za jakieś groszaki a za FdJ kto? Aleix Garcia? To też jest niewiadoma.
2
@Emhyr za FDJ tylko Amadou Onana. Jak mamy wrócić na szczyt to z prawdziwego zdarzenia ŚPD. Lewandowski niech zostanie jeszcze jakiś czas, bo nie mamy odpowiedniego kandydata. Ja bym osobiście częściej grał Ferranem na 9.
0
@Emhyr próbowałbym szukać tutaj:
https://www.transfermarkt.pl/statistik/endendevertraege
Za Lewego nie sprowadzałbym nikogo bo za niewielkie pieniądze nie da się kupić top 9tki na tą chwilę.
0
@kigani Ferran nie jest golleadorem. Jakbyśmy zostali z Ferranem to byłby taki czas jak z Depayem że max 12 goli najlepszy strzelec
0
@Emhyr chodzi o to, by on częściej grał na 9. Nie, żeby był w once de gala
0
@kigani Dla mnie on jest pierwszy do sprzedania. Szczerze to nie wiem czym on się przebił na taki poziom. Ani szybki ani silny ani dryblingu nie ma ani dobrze nie gra głową jedyna jakaś cecha to inteligencja i szukanie wolnych stref ale taki pozytyw to można u większości znaleźć. Ferrana to prędzej bym widział w dwójce napastników a nie jako solo 9
0
@Emhyr Jeśli kupiliby DMa do podstawy, to przy powrocie Gaviego da radę bez zastępstwa dla FDJ. Za Lewego to nie wiem, musiałaby przyjść dobra ligowa dziewiątka, ogarnięta technicznie i za pół darmo. Ale takiej pewnie nie ma, a Lewus się nie ruszy na bank, więc temat jest prosty.
0
@Emhyr Ferran zostanie z nami jeszcze rok lub dwa, bo amortyzacja.
Stracił połowę na wartości, wpływ do budżetu byłby śmieszny z tych 30mln.
To był najgłupszy transfer ostatnich 10 lat, poza nr 1,czyli Coutinho.