- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 998 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 998 Culés
0
Liverpool rozpoczął rozmowy z trenerem Feyenoordu i to jest właśnie to. Rynek oferuje jedynie trenerów którzy mogą ale nie muszą wypalić. Nie ma trenera który gwarantuje jakąś jakość. Nagelsmann był właściwie jedynym w miarę zweryfikowanym i sobie przedłużył kontrakt. Zidane ma wywalone i odrzuca wszystko. Trzeba rzucać monetą.
0
@Emhyr Zidane czeka na reprezentację Francji.Nagelsmann..Ja mu nie ufam z tym przedłużeniem kontraktu,bo niewykluczona jest jakaś kompromitacja na Euro u siebie.
0
@FcPortoFan1999 I tak jakbym miał wybierać między takim z Feyenoordu albo ze Sportingu to wybrałbym Nagelsmanna. On przedłużył kontrakt pokazywali przecież
0
@Emhyr Ruben Amorim ze Sportingu,to bardzo dobry trener na krajową ligę,ale niekoniecznie na europejskie puchary.
0
@Emhyr Conte jeszcze jest.
0
@takisobiektos Jest jeszcze Mourinho.
1
@Emhyr przynajmniej nie zamykają się nie żadne nazwiska w porównaniu do nas gdzie jest wybór miedzy miernotą a jeszcze większą miernotą
0
@krol211 Nie zamykają się wiesz dlaczego? Bo mają pieniądze na wpłacenie klauzuli i opłacenie pensji.
0
@takisobiektos O takich asach jak Conte czy Tuchel nawet nie wspominałem bo przez ich wymagania/zachowanie zostali wyparci z rynku
0
@Emhyr nie bo mają normalny zarząd pieniądze to wątek poboczny
0
@krol211 Właśnie wątek główny. Moretto mówił że wie że zarząd by chciał De Zerbiego ale nie mogą go wziąć bo nie ma jak klauzuli zapłacić.
0
@Emhyr oczywiście że tak Laporta nigdy nie wpuści tu nikogo z zewnątrz bo on chce mi wszystkich pod swoim butem w zarządzie jest to samo idealny przykład Deco
0
@krol211 Tak sobie tłumacz.
0
@Emhyr takie są fakty