- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1309 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1309 Culés
3
Real przepotężnie mocny z Mbappe plus nowymi transferami, a my zostawiamy Xaviego na ławce, który koncertowo przerżnął czwarte El Clasico z rzędu i jedne błędy jakie widzi to w sędziach xd Jednak z nowym trenerem człowiek oglądałby te mecze z nadzieją na lepszą przyszłość i że coś się zazębia. Uważam, że kadrę mamy naprawdę okej i dobry trener mógłby to ogarnąć, gdzie świetnym przykładem jest np. Xavi Alonso. Niestety z Xavim na ławce czwarty sezon będziemy grać bez stylu i bez żadnej przyszłości. Autentycznie z sezonu na sezon gramy coraz gorzej. Kompletnie nie rozumiem tej decyzji, bo nie jest to ani dobra decyzja na przyszłość, ani na teraźniejszość. Xavi nam nie zapewnia kompletnie nic, to nie jest Ancelotti, który zostając na jeden sezon zapewniłby jakość.
0
@DonAndresFCB
Może się założyli z Laporta że nie przerżnie 2 kolejnych z rzędu, na co Laporta odpowiedział „potrzymaj mi burgera”
2
@DonAndresFCB Niesamowite jest to jak piłka nożna jest przewrotna :D Jeszcze rok temu wszyscy pisaliśmy tak o Realu po porażce 4:0 z City i przegraniu z nami Ligi w lutym. Barcelona miała sie odrodzić i zdominować podwórkowe rozgrywki, a przeciętny Real z betonowym Ancelottim który zajeżdża piłkarza, miał nie podnieść za jego kadencji już pucharów. To tylko pokazuje jak piłka nożna jest zaskakująca. Możemy marudzić i wypisywać na Xaviego, bo mamy ku temu powody, ale to nic nie da. Trzeba sie zjednoczyć, wspierać Xaviego i drużynę, bo tylko wtedy będziemy prawdziwymi kibicami, którzy nie są chorągiewkami na wietrze.
2
@Arden Przepychaliśmy mecze kolanem 1:0 i ratującym nas Ter Stegem i ktokolwiek mówił, że my mamy zdominować ligę? :D Przecież oczy krwawiły gdy się oglądało tą Xavinetę Xaviego. Porównywanie Xaviego do Ancelottiego nie ma żadnego sensu, zważywszy na dokonania tych dwóch panów. Real w poprzednim sezonie odpadł w półfinale LM, my nie wyszliśmy nawet z grupy.
0
@DonAndresFCB i tak wygramy mistrza za rok, bo Real już od 17 lat nie obronił ligi. A nie czekaj Laporta tak samo mówił, że za jego kadencji Real nie wygrywa LM po czym złamał to w 2022
0
@Arden Ancelotti to taka marka że warto mu zaufać nawet gdy 1 sezon miał słabszy