- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1116 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
20 odpowiedzi
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1116 Culés
2
Drużyny do przebudowy: Lakers, Clippers, Warriors, Bucks, Suns, Bulls, Nets, Pistons (przebudowa przebudowy)
Drużyny które są w totalnym dupsku: Clippers, Suns i po chwili namysłu myślę, że Nets też tutaj można umieścić
0
@czółkovsky A jak Spursów typujesz?
1
@czółkovsky Zapowiada sie mega ciekawe lato na rynku. Będzie w czym wybierać . ;)
@Pressinho Watpię aby do tego doszło nawet w przypadku nie zdobycia tytułu. Kontrakty sa tak skonstruowane aby zespół grał do końca sezonu 24/25. Jedyna zmiana może pojawić się przy nazwisku trenera w razie wpadki w tegorocznych Playoffs przez Boston. Tak to widzę ;)
1
@czółkovsky i jeszcze Celtics, jak nie wygrają mistrzostwa
1
@FcPortoFan1999 nie mają za mocnego rosteru, ale mają ogrom assetów i Wembanyame który jeśli się nie połamie to wiadomo co go czeka. Przydałby się tam typowy pass-first point guard, który by potrafił do niego podać piłkę. Niepotrzebnie też według mnie dawali nowy, 5-letni kontrakt Popovichowi, który jest wypalony i przydałby się tam ktoś nowy. Gdybym był ich GMem to bym w lato robił trade po Dejounte Murraya lub sypnął dużo pieniędzy Hardenowi na rok lub dwa lata, ewentualnie trade po jakiegoś weterana PG typu Mike Conley.
0
@Pressinho właśnie myślałem ostatnio o tym, że Denver może wysłać Boston w jakiś delikatny rebuild, aby pozmieniać coś co tam nie gra. Według mnie Tatum za bardzo nie chce brać gry na siebie w końcówkach i nie przeszkadza mu, że roleplayerzy JEGO drużyny rzucają kiedy chcą, zamiast domagać się piłki.
1
@czółkovsky Conleya,lubiłem jak grał w Memphis,obejrzałbym go w Spurs.
0
@czółkovsky jak nie wygrają tytułu,to muszą handlować Tatumem, albo Brownem.