- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1522 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1522 Culés
7
To tak na dodatkowe wk***enie w piątek zachęcam do obejrzenia skutków cyrografu podpisanego przez Pereza.
PS. Nie ma słów by opisać jak te sytuacje są wielkim fartem i przedziwnym zrządzeniem losu.
0
@macio_944 Do tej pory jedno pytanie można sobie zadać.Jak te bramki właściwie padły? I dlaczego zawsze,jeden i ten sam klub?
0
@FcPortoFan1999 Do tej pory nie ma odpowiedzi.
2
@macio_944 Poprawka: Real Madrid has a deal with the Referee's and the devil.
1
@macio_944 Jak to jest możliwe? Neuer,cały mecz bronił fenomenalnie,to nagle dostaje paraliżu ręcznego,Karius..klasyka.Mendy,stwierdził że musi się troszkę rozerwać poza polem karnym,a Allison sobie przeoczył Viniciusa..a Ulreich..to po prostu Ja nie wiem..gierka treningowa.
3
@macio_944 Ulriech kilkanaście lat gry na zawodowym poziomie i zapomniało mu się czy ma interweniować rękoma czy nogami. Niepojęte
1
@barcelonaLM To był sam początek II połowy,może stwierdził że mu było zimno?
1
@barcelonaLM to chyba najbardziej śmierdząca sytuacja, jest wręcz niemożliwe żeby tak się zachował bramkarz na tym poziomie
0
@FcPortoFan1999 a później i tak real jako faworyt odpadnie w 1/8 nie z potęgą tylko jakimś porto znając życie:)
1
@macio_944 Tak teraz patrzę na tą bramkę z Bayernem, wszyscy skupili się na błędzie Neuera, ale zachowanie obrońcy(chyba De Ligta) to też kryminał. Równie dobrze mogłoby go tam nie być.
0
@Pawci023x Czyli najpewniej to się nie stanie w następnym sezonie,bo Porto nie zagra w LM (*)
0
@FcPortoFan1999 ups
1
@Pawci023x I prędko to się nie zmieni.