- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1545 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
39 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1545 Culés
3
W relacji pana z TVN24 (podajacego za onetem) padla informacja, ze w ostatnich miesiacach strzelano ostrzegawczo ponad 700 razy, ale afere zrobiono o ten jeden raz. Ciekawe dlaczego? Jakies wybory ida czy co?
https://wiadomosci.wp.pl/strzelali-nawet-przez-plot-biegly-uznal-zachowanie-zolnierzy-za-niewlasciwe-ujawniamy-nowe-informacje-7035522557139712a
Jesli to prawda, to rzeczywiscie paragraf z przekroczeniem uprawnien moze miec uzasadnienie.
2
@Szklaner podobno Żandarmerię i prokuraturę zawiadomiła sama SG i przełożeni tych żołnierzy, więc widocznie tym razem musieli przegiąć ze strzałami ostrzegawczymi - a przy okazji wszystko się nagrało.
2
@Szklaner To sam Kamisz podał taką liczbę.
2
@Aragorn33 https://wiadomosci.wp.pl/strzelali-nawet-przez-plot-biegly-uznal-zachowanie-zolnierzy-za-niewlasciwe-ujawniamy-nowe-informacje-7035522557139712a
2
@Szklaner Ech. Tak - wybory. Jasne. Dlatego kilka miesięcy wcześniej uknuto ten spisek,aby dzisiaj szambo wybiło. Normalnie szachy 5D
0
@maroon Widzę, że nie tylko mi ten domniemany absurdalny spisek wyborczy wydaje się ekstremum żenady.
0
@Comentateiro To, że ktoś uknuł spisek to akurat absurd, ale kilka kwestii jest tu zastanawiających. To, że akurat Onet opublikował to przed samymi wyborami a nie na przykład w przyszłym tygodniu, to już może rodzić pewne pytania. Być może tuż po wyborach czeka nas jakaś bardziej wstrząsająca informacja,a ta publikacja miała tylko wywołać zamęt i odwrócić uwagę. Bo jakoś dziwne jest, że to akurat Onet wrzuca taki granat, który rani odłamkami głównie uśmiechniętą brać.
0
@Szklaner Gość z interi mówił że to były strzały ostrzegawcze w ziemię czyli nie za bardzo do strzałów ostrzegawczych się zaliczały, chyba ze coś się w wyszkoleniu zmieniło i jestem w tyle.