La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1497 Culés

7

Carlos Alcaraz już może być zadowolony z tego sezonu.

Jeśli uda się cokolwiek więcej ugrać to tylko na plus.

@Encore @agaFCB @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @Lionel_Messi10

2

@mekston A jest o co grać.Przed sezonem mówil ze jednak igrzyska to największy target

2

@Encore oj jest, ale mówię, że taka przedsezonowa presja schodzi jeśli łapiesz szlema w sezonie

1

@mekston @Encore Chciałbym żeby on i Iga wygrali Wimbledon i by było w pytke jeża;D

2

@mekston Carlos juz jest na tym etapie ze jednak jak nie ma finału/zaciętego półfinalu no to turniej slabiutki

1

@Encore tak, ale zobaczymy też czy po tym finale nie będzie musiał swojego odcierpieć - 2 pięciosetówki, widać, że coś go tam też bolało pod koniec.

Myślę, że on nie rezygnuje i będzie atakował więcej, ale wiemy, że to różnie może być.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?