La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1570 Culés

2

Świetny ten wywiad z Borkiem w podcaście Wojewódzki & Kędzierski. Borek wypadł tak, że ciężko nie poczuć sympatii do niego. Szkoda, że czasem tak się odpala na social mediach.

4

@macio_944 Dalej uważam ze jest swietnym komentatorem.Topeczka w Polsce a że czasem musi się odkleić to jak kazdy czlowiek.

3

@Encore Komentator świetny, to fakt. PR sobie zniszczył przez social media, które wielu ludziom przysłaniają wszystko inne.

4

@Encore świetny komentator i nic więcej. Słaby ekspert i ogólnie człowiek.

konto usunięte

1

@macio_944 Wojewódzki jak to ma w zwyczaju rzucił coś o PiSie, Kaczyńskim i TVP? Bo nie wiem czy odpalać.

3

@macio_944 Dla mnie on nigdy nie potrafił w sociale.Wystarczyło lekkie prowo a ten się uruchamiał jakbyś mu chate spalił

0

@tristan87 Jasne, że tak, więc odpalaj :)

konto usunięte

0

@Encore
Mam Podobne zdanie
Kiedys jak Bundesliga była w Polscacie uwielbiałem oglądac mecze które komentował.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?