- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1570 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
39 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1570 Culés
5
Igrzyska jednak to jest prestiż nawet w tenisie.Szlemy mimo wszystko kwestia indywidualna a igrzyska jednak dla całego kraju.
0
@Encore Igrzyska w tenisie, powinny być troszkę traktowanie jak mistrzostwa świata w piłce nożnej.To jest impreza raz na 4 lata..
0
@Encore Ważne ale jednak Szlemy wyżej.
2
@adi7adi8 Troszkę za bardzo lekceważone są igrzyska w tenisie.
0
@FcPortoFan1999 Jakby były grane jak szlemy do 3 wygranych, to by były mocniej cenione.
1
@takisobiektos Finały, były kiedyś tak grane i przede wszystkim nawet do 2 setów to tiebreaków nie było.
0
@Encore Jak Debla nie oglądam tak na meczy tych dwóch czekam bardzo :D
Takie połaczenie pokoleń
P.S Co by nie mówić Sasza mimo,że w szlemach czegoś mu brakuje to złotego Medalu juz nikt mu nie odbierze i to jest już jego wartość dodatnia w Karierze
Nadal też już smak tego zna
2 złota dla Hiszpanii? byłbym na tak.
0
@adi7adi8
Szlemy sa co roku. Coś co jest czesto nie mam takiego znaczenia jak coś co 4 lata
Bo co roku mozesz poedjsc do takiego szlema, a na to drugie musisz czekac i pracowac 4 lata.
1
@TaleOfUs Nie ma to znacznia są sporty gdzie jest mniej ważny jak piłka czy golf z rużnycch przyczyn, a są takiego gdzie IO są najważniejsze jak siatka czy lekka.
0
@adi7adi8 To już kwestia indywidualna i podejsciem sportowca.
Nie słyszałem by ktoś w sporcie indywidualnyum nie doceniał igrzysk nad Mistrzostwem świata.
0
@Encore teoretycznie nie ma takiej rangi jak szlem ale jednak gra co do zasady cała topka i właśnie to że jest to turniej raz na 4 lata ma taki wymiar magii i istotności i znaczenie dla kraju. (gdzie w tym czasie masz aż 16 szans na szlema).
Jednak skoro słyszymy takie wypowiedzi od topki to ma duże znaczenie ten turniej.
Pewien minus że jednak u mężczyzn szlemy gramy do 3 wygranych a IO do 2 co zmniejsza ryzyko wygrania trochę loteryjnego np 2 tiebreakami.
Dodajmy że właśnie Ci najlepsi singliści w trakcie IO decydują się też nie raz na granie debla.
0
@TaleOfUs Nie no wiadomo że indywidualna ale mówimy tak całościowo.