- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1532 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1532 Culés
5
Ta cała akcja z listem Jarosława Kaczyńskiego do Zbigniewa Ziobry w sprawie zakazu korzystania ze środków z Funduszu Sprawiedliwości w ramach finansowania kampanii Solidarnej Polski jasno pokazuje, że SP to była i w zasadzie jest największa patologia w szeregach Zjednoczonej (łże)Prawicy.
O JE Jarosławie Kaczyńskim można powiedzieć wiele złego, ale z uwagi przede wszystkim na wiek, stawiał on na pierwszym miejscu realizację swojej wizji (niekoniecznie dobrej dla Polaków, w końcu kilka lat temu mówił, że jest gotów poświęcić dla niej gospodarkę) opartej na zgarnięciu władzy i możliwości dyrygowania każdym oraz zapisaniu się w kartach historii kraju. Odnoszę wrażenie, że dobra materialne nie miały dla niego w tym momencie już tak dużego znaczenia, jak zaspokojenie swojego ego.
Politycy Solidarnej Polski to chyba były największe pijawy, które ciągnęło tylko i wyłącznie do pieniędzy - w końcu w przeciwieństwie do Jarka przed nimi jeszcze trochę lat życia. Mam wrażenie, że ich to ciągnęło aż za bardzo w porównaniu z innymi. :P Jeszcze pozostawienie tego listu, co tylko pokazuje, iż Zbyszek i jego świta bardzo starali się, by na każdego mieć jakiegoś haka.
0
@Ojciec5tkidzieci Pewnie wielu sie tu będzie pukało w głowę ale zatęsknimy za tymi dziadami w polityce, młody narybek to jak na razie pokazuje głównie rządzę pieniądza a władza jest tylko narzędziem do tego celu, jk chciał mieć właśnie władzę, choć to też nie tak że pieniędzmi się nie interesował ale one głównie służą jako zabezpieczenie partii na trudne czasy, co może okazać się wizjonerskim pomysłem jeśli przez zeroziobrystów pisowi się oberwie.
0
@Ojciec5tkidzieci Wizja Jarosława była prosta - kontrola posiadania i miękka dyktatura. Karierowicze tę wizję zniszczyli. Niestety.