- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1498 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1498 Culés
0
Dajcie spokój z tym płaczem i lamentem transferowym. Jesteśmy w sytuacji jakiej jesteśmy do tego jeszcze z gościem na stanowisku dyr. sportowego, który jedyne co potrafi zrobić to mega przepłacić za niesprawdzony talent z Brazylii jak widać. Nie ma się za bardzo co nastawiać na jakiekolwiek mega transfery. Ja jestem pełen nadziei jednak i powtarzam to poraz kolejny, że to bagno finansowe może nam wyjść na dobre z wróceniem do korzeni szlifowania i kształtowania swoich diamentów La Masii.
Więcej wiary!
2
@Gaucho Ale po czym Ty jesteś pełny nadziei? Odkąd jesteśmy w kryzysie, to nadal przepłacamy za zawodników i oferujemy im większe pensje niż Real XD
0
@Gaucho Wiesz czego się obawiam? Że jest wielu młodych, dobrych zawodników, którym trzeba dać szansę, a my ściągamy na ich pozycję drogiego Olmo. Jakbyśmy mieli gdzieś finanse tego klubu. Ryzykujemy w ogóle niepotrzebnie.
0
@Zoker po młodzieży jaką mamy.
0
@Gaucho No, ale co Ci z tej młodzieży skoro w jej miejscu będą grać przepłaceni zawodnicy?
0
@Zoker oj spokojnie. O tym decydować będzie już Flick. Myślę, że chłop ma głowę na karku i wystarczy minut dla wszystkich. Poza tym, krok po kroku pozbywamy się tych najbardziej niepotrzebnych. Nie wszystko jest w tak złych barwach jak przedstawiacie. Co prawda nie potrafię również zrozumieć niejednego ruchu zarządu, ale nie mam na to wpływu więc staram się doszukiwać tych dobrych rzeczy i mimo wszystko z wiarą spoglądam w kierunku nowego sezonu i przyszłości.