- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1506 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
39 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1506 Culés
0
Obejrzałem sobie kilka odcinków tego Audytu Obywatelskiego. Powiem szczerze, że nie wiem jakie parcie na atencję trzeba mieć, by tworzyć taki gówno content. :D
Ludzie mówią (słusznie), że freakfighty to rakowisko atencjuszy, osoby dające zły przykład młodszym odbiorcą. Noe sposób się nie zgodzić, ale Audyt Obywatelski to dla mnie jest poziom minusowy, bo przeszkadza w pracy innym osobom (tu policjantom) - to coś porównywalnego z tymi twórcami, co swoimi jakże "wymownymi żarcikami" utrudniali pracę pracownikom lokali gastronomicznych czy sklepów spożywczych. Gardzę niesamowicie takimi osobami.
Szkoda, że przez te ostatnie 15 lat tak wiele się zmieniło w polskiej policji, która to w tym momencie jest delikatniejsza w swoich działaniach od harcerzy. Te kilka lat do tyłu byłaby wywózka do lasu, swatanie z białą laską, a potem samodzielny powrót takiego śmieszka do domu. Parcie na atencję tylko i wyłącznie przez wykorzystanie swojej głupoty szybko bu zostało wybite z głowy.
1
@Ojciec5tkidzieci jak się wojna na Ukrainie zaczeła to gość specjalnie chodził przy obiektach wojskowych i nagrywał a potem się kłócił z zołnierzami, ze moze, ale w końcu trafił na takich którym się nie chciało kłócić z debilem
1
@thorin Właśnie to jest ten problem, że on poza zajęciem czasu policji nie robi nic pożytecznego. Bo gdyby on nagłaśniał jakieś przekraczanie uprawnień, czy jak Emil pokazywał absurdy z radarami, to miałoby to sens. Ale gość jedyne co robi, to nie chce się dać wylegitymować (gdzie po prostu policja potrzebuje wiedzieć z kim rozmawia jako potencjalnym sprawcą wykroczenia/przestepstwa zgodnie ze zgłoszeniem), przez co opóźnia czas interwencji.