- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1309 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1309 Culés
0
Jest w ogóle ktoś, ktokolwiek kto czeka na debiut Olmo w barwach Barcelony?
18
@regatta52 ja jestem. Kibicuje Barcelonie i życzę jak najlepiej każdemu nowemu zawodnikowi który ma reprezentować nasze barwy. Liczę, że będzie się prezentował równie dobrze jak ma Euro.
7
@regatta52 Ja czekam. Byłem wielkim przeciwnikiem tego transferu, ale skoro już jest to mu kibicuje. Po za tym to nie jest zły piłkarz.
2
@regatta52 ja czekam
3
@regatta52 ja jestem jak najbardziej czekam na Olmo,gdyż uważam że to kapitalny piłkarz
3
@Derean podzielam to samo zdanie, co więcej każdy powtarza tu że jest podatny na kontuzje, sprawdziłem sobie historię kontuzji, w zeszłym roku wypadł na dłużej przez zwichnięcie barku, co się może każdemu jednemu piłkarzowi przydarzyc w każdej chwili... No ale zamiast coś sprawdzić to lepiej powielać kłamstwo, ot polskie społeczeństwo:)
2
@regatta52 kazdy
1
@regatta52 chyba każdy prawdziwy kibic. Mówimy o reprezentancie mistrza Europy, który mocno się przyczynił to ów zwycięstwa i kręci generalnie fajne liczby. W tym transferze kiepskie są tylko jego okoliczności w tle (planie LS), a nie sam transfer.
1
@regatta52 wychodzi na to, że każdy oprócz ciebie :P
@Matt_i1992 nie ma się co dziwić. Ja słyszałem, że Chiesa i nawet Gavi są szklani bo raz zerwali więzadła...
0
@Pnog37 ja nie powiedziałem że ja nie :P zapytałem, fajnie wiedzieć
0
@regatta52 ja nie czekam. Życzę sobie tylko żeby nie był kasztanem takim jak zawsze, choć wiem że właśnie nim będzie. Dobre euro tego chłopa to najgorsze co ten klub mógł dostać.
0
@regatta52 napisałeś to tak jakbyś nie czekał