- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1369 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1369 Culés
0
Flick zrobi wszystko, by Barca dobrze grała ale nie łudzimy się, że taka Barcelona zdobędzie mistrzostwo. Real ma tytuł w kieszeni. Większa ławka i zdecydowanie lepsza kadra. Barca gra nastolatkami i do tego mnóstwo kontuzji, też ta De Jonga, której nikt nie rozumie. Szkoda, że takie coś ma miejsce, to jest mega przykre. Tylko można mieć pretensje do zarządu ale nie do Flicka czy do zawodników.
2
@masa11 weno numery na totka jeszcze podrzuć czy tego jackpota euro takiego z wysoką wygraną
2
@masa11 Nie ma co oglądać, @masa11 pozamiatał
4
@masa11 skoro tak napisałeś, to w zasadzie kończymy sezon. Dzięki Tobie nie stracimy czasu na oglądanie z góry przegranej ligi.
1
@masa11 Co Real ma tytuł w kieszeni? Gdzie niby? Z nieskutecznym Kimbappe i dublującymi swoje pozycje zawodnikami?
1
@masa11 Wiesz co? oczywistym jest, że z tak nieudolnym zarzadem, który ma problem dodzwonienia się do swojego zawodnika - Franka zvwojował cały świat. Natomiast osobiście uważam, że jesli do gry wróca Gavincjusz, Franek, fati i reszta połamanców a w Styczniu zarejestrujemy tych których nie zarejestrowaliśmy to szanse na tytuł małe bo małe, ale sa. Liga to jest maraton i wygrywa ten który umiejętnie rozłoży siły. Wrzutki również moga nałapać kontuzji czołowych graczy i wszystko może się odwrócić na Nasza korzyść,.
1
@masa11 pamiętam jak wszyscy mówili że Lester nie zdobędzie mistrza no bo gdzie beniaminek? Jednak zdobyli. W piłce wszystko jest możliwe. Jednej rzeczy jestem pewien, łatwo nie będzie ale wierzyć trzeba :)