La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1568 Culés

5

Rapha, tak jak cię lubię tak z tym wstawaniem pieprzysz głupoty. Zarabiacie kasę nieosiągalną dla 99% ludzi na świecie. Nie musicie drżeć o przyszłość, nie musicie się dokształcać, robić kursów, obserwować rynku pracy, nie musicie nic. Nic poza codziennymi treningami i dbaniem o formę. Oczywiście, jest to wymagające fizycznie, ale litości. To jest JEDYNA RZECZ JAKĄ się od was wymaga. Nawet pracy szukają wam agneci, a nie wy sami. Macie ludzi od wszystkiego. Nawet za auta nie płacicie, bo dostajecie od klubu lub sponsora. Macie życie prostsze, łatwiejsze i mniej stresujące od tych 99% procent ludzi na ziemi i dalej potraficie narzekać.

1

@Kuchar A gdzie on narzeka na to co wymieniasz? Mówi, że miał problem z presja i oczekiwaniami, chyba ma prawo? Czy ma wstać rano powiedzieć, jebać to mam miliony i w dupie to mam. Jakie to łatwe jest.

9

@Kuchar ciekawe czy rapha przeczytał Twoje wypociny hahah

11

@Kuchar a to rozumiem, ze nie mozna miec problemow psychicznych jak sie ma duzo pieniedzy?

0

@Kondzix można mieć , co nie zmienia faktu ze z naszej perspektywy zwykłego zjadacza chleba jest to żenujące :)

3

@Bisz A wasza perspektywa jest żenująca z perspektywy dzieci z indyjskich slumsów. Ogarnijcie się trochę.

0

@Kuchar jakim trzeba być ograniczonym żeby pisać takie rzeczy. … Sory ale aż głupio się to czyta.
Niesamowite że aż tak bardzo można nie rozumieć różnych ludzkich rzeczy. Nieważne czy jesteś milionerem czy bezdomnym. Człowiek to człowiek. Kropka.

0

@Kuchar jakim trzeba być głąbem, żeby nie wiedzieć, że depresja to choroba i dopaść może każdego bez względu na status materialny

3

@Rifek Okej, ale zwykły zjadacz chleba chorujący na depresję, dalej musi wstać do pracy i coś robić żeby przeżyć. Oni biorą najlepszych lekarzy, nie chodzą na treningi i po prostu skupiają się tylko na tym. Gdybysmy my skupili się tylko na depresji umarli byśmy z głodu. To jest ta diametralna różnica.
Broń Boże nie widzę nic złego w tym co powiedział, aczkolwiek tu @Kuchar ma trochę racji.

0

@Kuchar Psycha może siąść niezależnie od statusu majątkowego.

0

@pato1234 jeszcze raz napiszę - pieniądze nie mają tutaj żadnego znaczenia. To jest choroba i różne rzeczy robi z ludźmi. Przypomnij sobie przypadek naszego bramkarza Roberta Enke, miał wszystko i co?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?