- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 787 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 787 Culés
0
Czy też macie takie wrażenie, że to nowe pokolenie bramkarzy ma znacznie większe wahania formy i problemy z koncentracją czy tylko ja donoszę takie wrażenie? Nie mówię nawet o takich legendach jak Neuer czy Buffon, ale jeszcze 10 lat temu wydaje się się, że było więcej takich niezawodnych fachowców na bardzo wysokim europejskim poziomie jak Sommer, który teraz jest w topce. Te nowe pokolenia dużo częściej przeplatają solidne czy świetne sezony słabymi albo równie szybko co wpadają do topu to z niego wypadają jak np. Mendy. Co sądzicie? Może to tylko moje mylne odczucia?
0
@ViscaelBarca2007 Ja uważam że wtedy mniej sienja to zwracało uwagi. Nie krążyły też wszędzie filmy z takimi wpadkami. Dziś to od razu po meczu masz 1000 memow I filmów.
A wpadi zaliczał każdy. Edwin, Cech itp.
0
@ViscaelBarca2007 Myślę że nie masz racji. Pamiętamy najlepiej tych najlepszych i tyle. Sam pamiętam chociażby dymy w united z van der sarem, którego większość teraz pewnie nazywa bez wad.
1
@PatrykBarca Może też tak być. Na pewno każdy zawodnik zalicza jakieś wpadki choć oczywiście najbardziej dotkliwe i viralowe są te obrońców i bramkarzy, ale ogólnie wszystkiego mamy więcej. Nawet w statystykach możesz sprawdzać rzeczy, których jeszcze wtedy nie było.
@MessiForeverTheBest to luźna hipoteza, ale mam takie wrażenie, że wtedy było więcej tych bramkarzy, którzy dłużej potrafili się utrzymać na tym topowym poziomie choć ciężko to w tym momencie zweryfikować jeśli mówimy o czasach +10 lat wstecz.