- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 907 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
73 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kozinho.
0
Kurakao wyszło z grupy, a nas tam nawet nie ma xDDD E: Dobra, to nie kurakao, ale też beka
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 907 Culés
1
No cóż trzeba przełknąć tą porażkę. Dobrze, że ta porażka zdarzyła się na początku sezonu a nie w końcówce. Niestety taki skład to nie na ten poziom, obrona złożona z dwóch średnialów, którzy pewnie w Osasunie grzeliby ławę w pomocy młodziutki Torre i Garcia, który nie nadaj ę się na DP. Nasz skład wyglądał dziś jak jakieś Rayo. Moim zdaniem Flick mógł Yamala i Raphinhę wpuścić od razu po przewie. Wejście Yamala w 5 min dało gola i z ze trzy świetne sytuacje.
Wiadomo taka porażka w pewnym stopniu boli, ale bardziej boli możliwa strata 4 punktowej przewagi, oby jutro remis lub porażka Realu, a ta dzisiejsza porażka nie będzie nas wiele kosztować, niestety jeśli Real wygra i do tego przekonująco co da im mocnego kopa, to mega lipa, bo kiepski początek Realu i nasz świetny zwyczajnie pójdzie na marne i praktycznie zaczynamy wszystko od nowa.
Mimo wszystko nie ma co panikować, musieliśmy odczuć tą ilość kontuzji, tak nie da rady ciągnąć sezonu bez straty punktowej .Gdy wrócą kontuzjowani ławka będzie o niebo lepsza. Najważniejsze, że i tak lider zostanie w Barcelonie, zapominamy o tym
meczu i robimy swoje, nadal wszystko w naszych rękach. Vamos Barca! Hansi prowadź!
0
@Kamiloza91 najgorsze w tym momencie to 5 kontuzji w środku pola. Nie ma Fermina, De Jonga, Gaviego, Olmo i Bernala. Powrót De Jonga bardzo nam pomoże ze względu na braki w tej pozycji. Przez to musi grać Eric Garcia (środkowy obrońca), a do prowadzi do występu Domingueza, bo nie ma kto grać za niego.
0
@Pedri16Future Dokładnie tak. Ogólnie patrząc na ten szpital to i tak możemy być zadowoleni. Na ten moment najważniejsze to żeby jak najdłużej być liderem. choć wiadomo, że przewaga 4 pkt ro mega komfort, no ale może dziś będzie 3. ;)