- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1178 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1178 Culés
1
Czy Raphinha jest Waszym zdaniem lepszym piłkarzem od Neymara? Moim zdaniem na chwilę obecną od Neymara lepszy jest Pau Victor. Ale Raphinha ma to czego brakowało Neymarowi i wielu Brazylijczykom: ambicję, zacięcie, cofanie się do obrony. No i nie jest szklanka. Zasługuje na te 10 w Brazylii a miejsce Neya jest na piłkarskim złomowisku.
2
@betonito a miejsce Trumpa jest w więzieniu
10
@betonito Na chwilę obecną tak, bo Neymar jest wrakiem piłkarza, ale w ogólnym rozrachunku to Neymar był na innym poziomie.
0
@MesQueUnClub_87 Ale nigdy nie angażował się tak w odbiory piłki, grę obronną
8
@betonito "Ale Raphinha ma to czego brakowało Neymarowi i wielu Brazylijczykom: ambicję, zacięcie, cofanie się do obrony."
Szanujmy się, Neymar jako jedyny z MSN zapie... w obronie aż miło.
Fajnie że Rapha jest w formie i dobrze zaczął sezon, ale to kompletnie nie ta liga co Neymar w prime.
2
@betonito Nie możesz odmówić Neymarowi ambicji, zacięcia i powrotów do obrony. Gość był geniuszem, ale i pracusiem na boisku. Często przypłacał za to zdrowiem niestety.
0
@betonito Ale on był przede wszystkim piłkarzem ofensywnym od których oczekuję się przede wszystkim dużego wkładu w ofensywę i nie rozlicza się ich tak jak pomocników defensywnych. Piłkarza o jego profilu definiują liczby, a te ma kosmiczne zarówno w Barcelonie jak i Reprezentacji.
1
@betonito Neymar jest najlepszym strzelcem kadry w historii. Zawsze na kadrze dawał z siebie wszystko. Rozumiem ekscytację Raphinhą, ale zejdźmy na ziemię.
0
@betonito tak samo jak Haalest lepszy od Messiego.
0
@MesQueUnClub_87 Raphinha ma jeszcze parę lat grania i osobiście do mnie on bardziej przemawia od tamtej kaleki