- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1527 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1527 Culés
5
Te prawybory to istna komedia. Jeden gra poważnego gracza, właściciela stolicy, co mówi o sobie, że jest "twardy" i w wielu sprawach "dał radę". Oczywiście nadal ma ból, że kilka lat temu ktoś mu wypomniał wzrost XDD jeździ po Polsce zamiast szefować w Warszawie, w której i tak robi coś tylko wtedy, gdy ma kampanie wyborczą. W drugim narożniku Chłop, co z jednej strony próbuje kreować się na potężnego polityka, a z drugiej powtarza w kółko, że "jest chłopakiem z bydgoskiego podwórka, zwykłym chłopakiem", jest po uszy zakochany w sobie i w swoich zaletach. Istny cyrk.
0
@BorzyKrzys Memcen to bierze, nie ma z kim przegrać
0
@BorzyKrzys Oboje są niewybieralni . Z jednej strony prezydent Warszawy który delikatnie mówiąc nie radzi sobie z rządzeniem stolica a z drugiej gość który pach nas do wojny plus jego żonka atakuje Polske jak się da . Pamiętajmy jak niektórzy politycy chcieli być tacy super i atakowali Trumpa gdy myśleli że nie wygra wyborów.
0
@BorzyKrzys Krzysiu, głosowałeś na mimowszystkodudę?
Jeśli tak, wykasuj ten wpis, bo są granice hipokryzji. Jeśli nie, to sobie przeczysz. Jeśli wstrzymałeś się od głosu, to umywasz ręce.
Ta czy owak, trudno wyjść z twarzą z tego co napisałeś.
0
@BorzyKrzys Co się gościu spłakał, bo skrytykowałeś kandydatów PO xd To jest dopiero sekta, niczym nie różniąca się od fanatyków PiSu. Może jedynie tym, że oni uważają się za lepszych i oświeconych xD