- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 990 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kozinho.
0
Kurakao wyszło z grupy, a nas tam nawet nie ma xDDD E: Dobra, to nie kurakao, ale też beka
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 990 Culés
4
Polaryzujemy dalej xD
Kurcze. Który to pisał dzisiaj, że Tarczyński byłby lepszym kandydatem?
@Roobo chyba Ty.
Ten gościu od momentu wyborów w USA stał się człowiekiem całkowicie wulgarnym, bezczelnym, chamskim i jak widać - totalnie polaryzującym.
Szkodzi takim zachowaniem. Potrafi w debaty, potrafi w "masakracje" i tyle.
Taki trochę Czarnek.
Odpowiednik Berkowicza z Konfy (jak już mam szukać po "swojej stronie barykady"), a nawet jeszcze gorszy pod tym kątem.
Żeby zachować trochę obiektywizmu, to napiszę, że jest elokwentny i ma tę smykałkę w mówie, ale to nie wszystko w polityce. Trzeba mieć trochę rozwagi w tym wszystkim, a takie słownictwo nie przystoi Posłowi (Euro)..
0
@michal26 Tak pisałem i tak uważam.
Typowy krzykacz i tak jak napisałeś cham.
Natomiast myślę że idealnie się nadaje do utrzymania w ryzach betonu i dałoby by to o wiele lepszy wynik niż bez jajeczny Nawrocki.
No cóż trzeba się cieszyć że wybrali Nawrockiego.
3
@michal26 PiS znów robi politykę na zmarłych? Stare znałem.
0
@Eto'o9 R10 klasyka gatunku
0
@Roobo no dobrze, ale co dalej? Będą mieli 30% i tyle. Drugiej tury nie wygrają. Chyba, że pod tym kątem mówisz, by utrzymać bycie w drugiej turze dla samego bycia
0
@michal26 To ważne by dostać się do drugiej dla PiSu nawet jak by tam przegrali moim zdaniem
To będzie ogromny cios dla nich jak Mentzen wygra z ich kandydatem i odbije się bardzo na scenę polityczną w następnych latach.
1
@Roobo jak Mentzen awansuje do drugiej tury, to jest po PiS
0
@michal26 Tarczyński to typowy bełżycki cham. Typowy cebularz. Kto z okolic, ten wie o co chodzi.