- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1470 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
86 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1470 Culés
13
Panowie i panie misja jest
0
@Szmulek No nie jest to lubiany piłkarz. W sumie to nie wiem dlaczego.
5
@tbas hmmm
2
@tbas Trochę osób zarzucało mu, że wypłakał sobie miejsce w pierwszym składzie kosztem Bravo w gabinetach kierownictwa klubu. Do tego pewnie też przez nie małą część osób kojarzony z blamażami w LM i teraz po dobrym sezonie pojawia się narracja, że znowu z marszu chce wejść do pierwszego składu. Stąd pewnie u niektórych takie negatywne nastawienie co do Marca.
2
@BORO_12 @negreanu do tego miał chłodne relacje z Messim. Pique też między wierszami przywalił mu tekstem o traceniu dużej ilości goli. Kopał pod Neuerem w reprezentacji. I często przy swoich babolach zamiast brać na klatę to machał łapami i darł się na kolegów.
1
@tbas robi kwasy np będąc rezerwowym w lidze za czasów Bravo
2
@negreanu bo w sumie tak było i w zasadzie nie było momentu, ze wygrał rywalizację w bramce postawa na boisku.
Bo w przypadku Bravo można było odnieść takie wrażenie, że załatwił to w biurach klubu, a w przypadku Neuera po prostu te rywalizację notorycznie przegrywał.
1
@Nightraider Odnośnie relacjach z Messim coś słyszałem, o Pique chyba przeoczyłem, bo nie rzuciło mi się to w oczy, ale generalnie nazbierało się trochę tych rzeczy, przez to część osób jest wrogo nastawiona do ter Stegena. Ja osobiście do niego mam neutralny stosunek.
0
@szymonekk No tak i to mogło też frustrować, że w klubie i w reprezentacji jest tą "drugą opcją" chociaż u nas w tym sezonie 2014/2015 rozegrał trochę meczy i tak (Puchar Króla i Liga Mistrzów).
0
@BezglutenowyPedri :) przypomnisz ile lat temu to było :)