- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1044 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1044 Culés
4
https://wiadomosci.wp.pl/bedzie-nowa-partia-pojawia-sie-nazwisko-polskiego-miliardera-7173920756083616a
Czyli odpalamy protokół ruch paikota, nowoczesna i trzecia droga byle by Donald zyskał, połknął i odebrał np Konfederacji. To już jest żałosne jak się ludzie nabiorą kolejny raz to jeb.e.
5
@Mezocyklon87 Podobny na zdjęciu do @kamyk_23 tylko bez brody.
0
@FcPortoFan1999 Może też mieszka na Costa Mesa.
1
@Ojciec5tkidzieci Bez kitu...niemniej od razu takie skojarzenie poszło patrząc na tego Pana.Gdybym nie wiedział kto to jest, to bym pomyślał że Pan użytkownik wkroczył w polską politykę.
4
@Mezocyklon87 Powiedziałem po wyborach że będzie nowy Hołownia tak jak był Palikot i Petru. Za chwilę cudownie z 15-16% poparcie. Obecność kogoś z partii w każdym programie telewizyjnym jakby to już była siła polityczna. Tylko myślałem że to będzie jednak bliżej wyborów. No cóż szybko poszło.
0
@Kazragore Pytanie czy "nieżelazny" elektorat prawicowych partii i wyborcy Zandberga spuchną. Jeśli nie, to może i PO na tym najbardziej straci. Aczkolwiek pełna zgoda. Ewidentnie ruch żeby osłabić Konfederację.
3
@John_Doe Według mnie to jest robione po to żeby ci co głosowali na Hołownie czasem nie poszli na Konfe bo przecież "na Tuska nie zagłosują" a Hołownie do wyborów Tusk zdąży zeżreć i wydalić. Więc potrzeba "alternatywy". Nie wydaje mi się żeby to było po to żeby wyborców Konfy przekonać do takiego tworu. Tam za raz będzie masa ludzi od Hołowni kilku z PO starej daty (ogólne taki standard). Takie obstawiam rozwiązanie.