- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1536 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1536 Culés
1
Dobrze już niebawem skończy się ten śmieszny i nikomu niepotrzebny turniej. Niech w cholerę wygra to PSH, bo najlepiej jak oni zgarną ten cały hajs, dla ich finansów to będą grosze, nie chciałbym żeby to Real zgarnął taki hajs. Wiadomo najlepiej jakby wygrało Fluminense lub Dortmund, ale wątpię, że są w stanie wygrać.
Masakra jaki to jest popieprzony pomysł na turniej - PSG grało finał z Interem, 2 tygodnie przerwy i grali już KMŚ, teraz jak dojdą do finału 13 lipiec, i za miesiąc już wracają do grania, a przez ten czas trzeba przygotować się do sezonu, co nie jest wypoczynkiem. Chore to jest. Praktycznie zero odpoczynku dla piłkarzy. Dla piłkarzy Dortmundu, Realu i Chelsea również. Jestem przekonany, że ten turniej nie przetrwa wiele edycji.
3
@Kamiloza91, tylko ten śmieszny i niepotrzebny zwycięzca zgarnie prawie 200 baniek.
0
@Kamiloza91 Piękny turniej.
1
@esem91 dokładnie, jak my byśmy grali w 1/4 to byłaby podnieta :)
1
@Matt_i1992, jednak z drugiej strony cieszę się, że tam nie gramy bo nie mamy pojęcia jakie mogą być konsekwencje dla drużyn biorących udział w nadchodzącym sezonie. Zawodnicy nie będą mieli za dużo odpoczynku przed kolejnym sezonem.
2
@esem91 No i? Piszesz tak jakby tego nie wiedział. Nie zmienia to faktu, że jest to śmieszny, chory i nie potrzebny turniej. Fakt wygrania tej kasy tego nie ziemia. Jak PSG wygra to nawet nie poczują tej kasy, oczywiście dla takiego Fluminense byłby to przeogromny zysk, dla Realu i Dortmundu też.
0
@Matt_i1992 Nie dla mnie, nie przypisuj mi swoich słów. jedynie ze względu na nasze finanse, chciałbym naszej wygtanejn co chyba normalne. Śmieszny to indywidualne podejście, ale to źe jest chorym i niepotrzebnym to już fakt.