- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1421 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
89 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1421 Culés
0
Kolejne okienko i kolejny raz Barca robi wszystko, aby być najbardziej medialnym klubem na świecie ;p
Wiem, że biznes to biznes, ale jak już Rakuten się zobowiązał do pokrycia brakujących kosztów to ja na miejscu zarządu bym im zaufał, nawet jeżeli te brakujące 5 mln dojdzie po odlocie z Barcelony.
7
@Aragorn33 zamień medialny na śmieszny
0
@Joe_Pesci to sobie zamieniaj. Dla mnie jest poprawnie napisane.
5
@Aragorn33 Delikatnie powiedziane. Ja bym powiedział, że Barcelona po raz kolejny robi z siebie błazna na tle wszystkich czołowych drużyn europejskich.
3
@Aragorn33 wyluzuj, bo chyba lekko spięty jesteś jak plandeka na żuku, po prostu się z nas śmieją
1
@PJ777 już był ten temat wałkowany - w jaki sposób robimy w tej sytuacji z siebie błazna skoro to japoński współorganizator oszukał koreańskiego organizatora głównego na hajs?
0
@Aragorn33 Jeśli wielki potentat na rynku biznesowym zostaje wydymany przez małego przedsiębiorcę, to raczej to wielki potentat nie potrafił skonstruować umowy w taki sposób, żeby siebie odpowiednio ochronić. Umowy spisuje się na sytuacje, w których któraś ze stron nie dowozi i powinny jak najlepiej zabezpieczać interesy danej strony.
Barcelona powinna mieć na rynku wszystkie karty negocjacyjne - jest potężną marką marketingowo, ściągnie na taki mecz masę kibiców, ma w swoich szeregach jednych z najbardziej medialnych piłkarzy świata (w tym chyba najgorętszy "towar" w postaci Lamine'a Yamala) i jest ekipą, która grała najpiękniejszy futbol w poprzednim sezonie. W teorii mamy wszystkie karty, żeby dyktować warunki gdziekolwiek na świecie.
I co? I Bsrca podpisała umowę, w której ewidentnie nie było sensownie rozpisanych kar za takie cyrki organizatora. A skąd to wiem? Stąd, że gdyby były, to komunikat klubu takiego ja Barcelona brzmiałby mniej więcej tak: "Organizator schrzanił sprawę i może nas to kosztować mecz. Nie martwcie się jednak, Barcelona zgodnie z umową nie będzie stratna finansowo, jesteśmy dobrze zabezpieczeni i ze spokojem organizujemy kolejny mecz".
Czy taki komunikat wyszedł? Nie. Wyszedł typowy bełkot polityczny, bez żadnych konkretów. Może to oznaczać jedną z dwóch rzeczy - albo mamy taki zapis w umowie, ale osoby odpowiedzialne za komunikację i PR są kompletnymi kretynami i nie zamieścili tego w oficjalnej komunikacji, albo nie mamy takiego zapisu.
Jakiej z tych opcji by nie wybrać, a innej nie widzę, jest to kolejny pokaz amatorszczyzny naszego klubu.