- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1544 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
39 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1544 Culés
6
To jest w ogóle niemożliwe jakim narzędziem są te wszystkie programy oparte o AI.
Ja jak debil szukałem z 30 minut, który to klasyczny wokalista śpiewa, a to się okazało, że wszystko...AI.
Typ, na pewno muzyk, bo to słychać, sobie ogarnia aranżancje znanych patriotycznych i religijnych utworów, właśnie w AI.
Tworzy koncepcje sam, korekty robi sam, ale cały fundament (Muzyka, wokal, chórki, etc.) robi mu komputer xD
Serio. Brzmi to dobrze. Naprawdę dobrze.
@Kgorecki2500 @macio_944 @JimMorrisonFCB @GeneralXavi
2
@michal26 Równie fascynujące co przerażające - już teraz ciężko rozróżnić fikcje od rzeczywistości a co dopiero jak AI w pełni rozwinie skrzydła. Dezinformacja i propaganda wejdzie na galaktyczny poziom
2
@marcin62 no musi jakieś prawo wejść. Gościu NIGDZIE nie opisał przy utworach, że to AI. Dopiero w komentarzach pisał co dokładnie zostało zrobione.
Serio. Nie do odróżnienia to jest. Nawet z tą świadomością, że to komputerowo stworzone..dalej mi ciężko odróżnić.
Może są eksperci, którzy potrafią, ale mi cholernie ciężko xD
0
@michal26 WTF? XD
0
@Kgorecki2500 no nie? XD
Jak się wsłuchuję dokładnie, po kilka razy, to MOŻNA to wyłapać. Ale jak ktoś pobieżnie słucha, to nie ma opcji by rozpoznać to xD
Mega się tego słucha. Lubię metal, lubię patriotyczne, lubię klasykę. Dla mnie idealne połączenie xD
0
@michal26 odrazu wiedziałem że to ai
1
@michal26 Nie, w sensie, że ktoś stworzył Rotę jako jakiś rock xd Ja to ogólnie AI się boję więc się zgadzam, że takie rzeczy powinny być oznaczane itd.
Ale wpada w ucho
0
@Hshdhrhdh po czym? Serio. Po czym konkretnie to rozpoznałeś?
1
@Kgorecki2500 a to mi akurat to nie przeszkadza, że to metalowa wersja xD
Ja mega lubię te gatunki, więc luz haha
Ale tak. To, że to AI, to jest to przerażające w sumie
0
@michal26 po wokalu
1
@Hshdhrhdh
To czyje głosy według ciebie zastosowano?
Nie oszukujmy się, twórca tej wersji ma dobry warsztat wokalny i muzyczny.
@michal26
Dzięki za podzielenie się tą wersją. Znakomita.
0
@Hshdhrhdh precyzyjniej. Co dokładnie?
Niczym się nie różni od bardzo dobrych i świetnych śpiewaków operowych/wokalistów metalowych, rockowych
0
@Metempsychosis tak tylko twórca tego sam przyznał ze połowa to było ai a połowę robił człowiek a ai to był wokal
0
@michal26 ciężko mi to napisać jakoś sensownie ale po prostu jak się słuchało sporo takich nutek to się to słyszy nie mówię że jest to źle zrobione bo powiedział bym że jest to zrobione bardzo dobrze ale słychać że wokal to ai przynajmniej ja to słyszę
0
@Hshdhrhdh
To podaj mi aplikacje lub programy komputerowe, które potrafią zrobić śpiewany tekst po polsku.
Chętnie je poznam.
EDIT.
"tak tylko twórca tego sam przyznał ze połowa to było ai a połowę robił człowiek a ai to był wokal"
Mam niewielką orientację, ale do tej pory myślałem, że AI może co najwyżej zmienić barwę głosu, natomiast tekst musi powiedzieć człowiek. Jeśli są programy, które potrafią dużo więcej, chętnie je poznam.
0
@Metempsychosis AI normalnie może Ci wygenerować wokal. To wiedziałem, ale tutaj zwyczajnie nie rozpoznałem.
0
@Hshdhrhdh ja poznałem po błędach językowych, ale to w którymś słuchaniu dopiero.
No i naprawdę bliskie perfekcji pod kątem głosu. To jest trochę właśnie nienaturalne.
0
@Metempsychosis suno.com sobie przetestuj
0
@Ryoumen
Dzięki, Wykupię sobie abonament na sierpień i przetestuję. Masz jakieś rady dla początkującego?
1
@Metempsychosis za darmo sobie możesz przetestować, tam jest chyba z 10 dziennie możesz wygenerować.
tutaj poradnik
0
@Ryoumen
Dzięki. To co polecasz do tworzenia filmów "normalnych" i animowanych?