- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1824 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1824 Culés
0
Jesteście zadowoleni z kadry na nadchodzący sezon ? Bo ja bardzo, pod warunkiem że nikogo nie stracimy. Nawet nie robiłbym tragedii z powodu braku nowego lewego obrońcy bo reszta składu jest bardzo mocna i konkurencyjna. Jedynie właśnie wspomniany Balde na LO nie ma zmiennika, no i Yamal ale on i tak będzie chciał grać wszystko więc Bagdadji wystarczy, złapie trochę minut jak Lamine będzie musiał odpocząć w jakimś łatwiejszym meczu. Oby Ferran był zdrowy bo bardzo mi się podoba jego gra przez ostanie kilka miesięcy, ale często ma mięśniówki pomimo że w sumie to on jest głównie rezerwowym.
1
@Laminedependencia Jest git. Mimo wszystko nie nastawiam się na jakąś wielką piłkę w tym sezonie jak poprzednim, ale mam nadzieję, że będziemy do końca walczyć na wszystkich frontach.
1
@Laminedependencia Ocenie dopiero po sprzedażach z klubu
0
@Hadziuk A ja się nastawiam na jeszcze lepszy futbol. Nie mówię o wyniku i trofeach bo wiadomo jak to jest, czasem braknie szczęścia, czasem sędzia przekręci, czasem rywal jest po prostu jeszcze lepszy, ale od zespołu oczekuję co najmniej tak samo widowiskowej, ofensywnej gry
0
@Laminedependencia
Trzeba podpisać Andreasa bo to najlepszy obrońca i powinien wychodzić w 1 składzie jest tez młodszy od inigo i bardziej perspektywiczny. Zchcialbym aby Araujo się ogarnęła bo to gość na 1 skład.Dla mnie bernal to obecnie zagadką i nie powinno sprzedawać Casado.Nie wiem czy zbernaka na rok nie powinno się wypożyczyć aby sie ograł.