- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1501 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1501 Culés
2
Sprzedaż Fermina to bardzo mądre rozwiązanie, mamy takich talenciaków na tę pozycje Dro, Toni, Guille. Jakość na tej pozycji mocno nie ucierpi, jedynie będą potrzebowali ogrania
3
@Faro Też tak uważam. Nie mogę się doczekać, żeby w półfinale LM kontuzjowanego Olmo zastąpił Dro.
0
@Zoker to by wyszło na dobre, z Interem przez niego nam strzelili gola. Fermin to nie jest pilkarz trzymający forme cały sezon
0
@Faro Nie wiem nawet jak z tym argumentem walczyć XD
3
@Zoker jest też Gavi. Również uważam, że jeśli już mamy sprzedać to właśnie Fermin jest najrozsądniejszą opcją i ta pozycja najmniej ucierpi. Poza tym, musimy się nauczyć również "produkować" zawodników, promować pod sprzedaż i zarabiać na nich.
3
@Zoker Nie mogę się doczekać żeby będąc bez możliwości rejestracji zawodników (w tym Olmo), odrzucić ponad 60 milionów za rezerwowego zawodnika z akademii.
0
@Zoker to sprzedaj Olmo, nikt go nie chce. Za Casado tyle nie dostaniesz. Najlepiej nikogo nie sprzedać i jęczec na zarząd, tyle potraficie
0
@Faro 28 sierpnia? Oczywiście, że nikogo nie sprzedawać.
0
@Zoker przecież Ci podalem alternatywy kto moze tam grac, do tego Gavi. Lepiej nie rejestrować pilkarzy, wstrzymać rozwoj tych mlodych, którzy za rok mogą być wiele warci. Super interes.
0
@Faro Kto nie jest zarejestrowany? Gerard Martin?
Fermin też się może rozwinąć przecież, on ma 22 lata.
0
@Zoker Bernal, Martin, Szczęsny.
Fermin to pilkarz który ma wahania formy, to nie jest wybitny zawodnik który trzyma forme 80% sezonu
0
@Faro Ty na poważnie to piszesz? Powiedz mi jak to jest oglądać regularnie Pile nożną, przez wiele lat i totalnie jej nie rozumieć? Fascynuję mnie to.Interesujecie się tym od wielu lat, jest to jakas waszą pasja i nie dostrzegacie oczywistych rzeczy czy oczywistych talentów.W sezonie Xaviego jak pół składu było kontuzjowane przez miesiąc to w 3 z 4 mecze był wybierany najlepszym piłkarzem meczu.Chlop jedynym takim pomocnikiem który potrafi wziąć piłkę i pociągnąć akcje do przodu bez rozgrywania w bok, bez kalkulacji i najczęściej dobrze mu to wychodzi, do tego na"gola" co w Barcelonie u pomocników jest rzadko spotykane.To piłkarz podstawowego składu jprd jak wy oglądacie te mecze to ja nie wiem