- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1527 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1527 Culés
0
Przeczytałem artykuł o Yamalu i wcale mnie nie dziwią jego wypowiedzi. Jaki jest widać było już po wcześniejszych wypowiedziach.
Ciekawi mnie tylko jakie będą głosy kibiców Barcelony kiedy po kilku latach okaże się że mamy swojego C.Ronaldo.
Będą sukcesy i nagrody indywidualne w parze z ego i wypowiedziami w stylu, jestem najlepszy itp.
Ehh mam nadzieję że to się wydarzy i można będzie pomyśleć żartobliwie "how the turns have tabled" hahahaha
5
@zenoowity Gra dla klubu mojego życia, więc mam nadzieje, że będzie śrubował jak najlepsze wyniki, ale osobiście nie lubię tego typu osobowości u ludzi i zdecydowanie nie jest to mój ulubiony zawodnik w drużynie. O wiele bardzie cenię sobie Pedriego.
0
@zenoowity ja tam bardziej widzę świadomego, twardo stąpającego po ziemi nastolatka, który wie czego chce i na co go stać.
Tutaj jest wypowiedź na spokojnie, bez większych emocji, a mnie bardziej imponuje, jak on się zachowuje na boisku. Nie daje się sprowokować, jakieś głupie sytuację kwituje uśmieszkiem. Nie wchodzi w jakieś niepotrzebne spiny. Przypominam, 18latek
@MesQueUnClub_87 mam podobnie jak Ty, Pedro to jest dla mnie wzór. No a Yamala raz, że inny typ piłkarza, inna charakterystyka, przez co bardziej narażony na głupie sytuację, a dwa, jakieś wzorce się wynosi z domu, a tam ich ciężko się doszukać. Ale tak jak pisałem, nie ma tragedii w jego zachowaniu moim zdaniem.
0
@zenoowity no jest to światełko ostrzegawcze , widać w jaką strone to może pójść jak sie nie ogarnie , trzeba liczyć na trenerów i starszych kolegów że go trochę ogarną bo na rodzine nie ma co xD nawet juz widać w meczach jego zachowania jak machanie rękami prowokacje itp