- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1536 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1536 Culés
2
W ramach pocieszenia warto rzucić okiem na ten artykuł jeśli ktoś choć trochę interesuje się lekkoatletyką:
https://sport.tvp.pl/89057532/ms-w-tokio-nie-byly-zle-to-wyobrazenia-byly-nieadekwatne
"Choć do Japonii przysłaliśmy aż 62 zawodników, to na pozycje punktowane udało się wskoczyć jedynie dziewięć razy. Niemniej, z list światowych wynikałoby, że takie pozycje będą cztery. "
"Jeżeli ktoś uzyskuje w głównej imprezie życiówkę albo season best, to należy uznać, że wystąpił na miarę możliwości – często powtarzał na antenie komentator Marek Rudziński."
"Polacy zaliczyli w tych MŚ 43 indywidualne występy. Rekordy życiowe ustanowiło sześcioro z nich"
PUNKTUJĄCY W MŚ W TOKIO:
7 pkt – Żodzik
5 pkt – Bukowiecka
5 pkt – 4x400 m mikst
4 pkt – Skrzyszowska
4 pkt – Zdziebło
4 pkt – 4x400 kobiet
3 pkt – Włodarczyk
2 pkt – Kazimierska
2 pkt – Fajdek
36 pkt to o pięć lepiej niż w bardzo nieudanym (choć z dwoma medalami tamże) Budapeszcie. A teraz mogłoby być jeszcze o oczko lepiej, gdyby dyskwalifikacji nie przyznano w finale 4x100 m pań. Zajęliśmy w tym rankingu 14. lokatę. Amerykanie, którzy wygrali, sięgnęli po 308 pkt. Do podium potrzebne było 98. Dla porównania, w Eugene w 2022 punktów było 49. W Dosze – 56.W Londynie – 88! A wcześniej kolejno 68, 50, 46.
1
@mmaciass Zwróciłbym uwagę że praktycznie wszystkie punkty to kobiety. Tylko Fajdek z mężczyzn był w TOP8, w przypadku męzczyzn można bić na alarm.