- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1035 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1035 Culés
3
Glasner.
@Encore @DonCarletto
3
@blakkudium Glasner świetny trener, ale wolałbym go od nowego sezonu, bo na wejście teraz mi go szkoda.
2
@DonCarletto Też tak uważam. Sam Glasner ma spore szanse na zwycięstwo w LK. Swoją drogą, napisał już piękną historię w CP.
2
@blakkudium Co za pajac. A jak chcieli sprzedać Guehiego to zagroził odejściem, a teraz sam gotowy odejść.
3
@blakkudium Tam się niedługo trenerzy skończą.
3
@partymaker Albo spodziewa się jego odejścia zimą/latem. Co rok kastrują mu kadrę, a gość robi takie wyniki.
2
@partymaker No chlop zrobił w CP taki wynik że mógł sobie wymagać.
I jak widać na początku sezonu, nie osiadł na laurach. Właśnie między innymi dlatego że nie zgodził się na wyprzedaż.
1
@partymaker Pajac to ty jesteś, że odrazu zakładasz, że to co piszą to na pewno prawda xD.
0
@DonCarletto A co jest nie prawdziwego w tym, że zagroził odejściem nagle jak Guehi miał już odejść do Liverpoolu?
@PatrykBarca Ja wiem, że on robi tam wyniki ponad stan, ale chodzi mi o to, że wiedział iż Liverpool negocjuje z CP pół okienka, wiedział że Guehi będzie chciał odejść, mimo to jako kapitan do końca był totalnym profesjonalistą i dawał z siebie absolutne 100%, po czym dostał takiego liścia w ostatniej godzinie okienka, a na koniec się okazuje, że ten co się jeszcze zbuntował wtedy jednak jest gotowy do odejścia gdy tylko się oferta pojawi. Po prostu w moich oczach jest to słabe i tyle. Rozumiem jakby odszedł po sezonie, wtedy spoko i każdy zrozumie.
1
@partymaker Ale co Glasnera obchodzi Liverpool? Guehi ma ważny kontrakt który sam podpisał.
W tej sytuacji nie trzeba było nikogo do niczego zmuszać.
0
@partymaker Słabe, że chce zatrzymać w klubie zawodnika, który ma ważny kontrakt?
0
@DonCarletto Słabe że stawia warunek, a potem i tak chce odejść dobrowolnie.
0
@partymaker No stawiał warunek na tamten moment- co w tym dziwnego?
0
@DonCarletto Już ci pisałem. Masz swoje zdanie, ja swoje. Tyle