- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1506 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
39 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1506 Culés
0
"Marc Ciria widzi trzy rozwiązania dla sytuacji finansowej Barcelony: sprzedaż piłkarzy, znalezienie nowych inwestorów lub sprzedaż spółki Barça Licensing&Merchendising." to z artykułu z tamtego roku https://www.fcbarca.com/116801-kim-jest-marc-ciria-czlowiek-ktory-chce-zostac-prezydentem-fc-barcelony.html
Teraz: "Znany ekonomista i socio Marc Ciria złożył w klubie podpisy, by zablokować możliwość sprzedaży jednostki Barça Licensing&Merchandising." z https://www.fcbarca.com/130118-oficjalnie-akcja-majaca-na-celu-zakaz-sprzedazy-klubowych-aktywow-spelznie-na-niczym-za-malo-podpisow-socios-aktualizacja-21-15.html
o co chodzi? xD
2
@Cvzx zobacz jak wychodzą nam te sprzedaże aktyw. Laporta takie Barca Studios przeszacował licząc że wkręci inne podmioty. Te się wycofały i teraz siedzimy w olbrzymich stratach. Liga straciła cierpliwość i wszystkie wały wpisała w straty bo nie zostały uregulowane odpowiednimi przelewami.
Najpewniej Laporta szykuje się do sprzedaży BLM by ratować tyłek który mu się kopci.
0
@Nightraider no ale sam to chciał jeszcze rok temu sprzedawać, a teraz jak Laporta się szykuje to trzeba blokować. Nie wiem no może chłop dobrze myśli, ale dla mnie to zajeżdża 1:1 zachowaniem PIS i PO
2
@Cvzx tylko że Laporta będzie chciał to użyć jako narzędzie by wygrać nadchodzące wybory. Ponieważ socios mają wywalone w funkcjonowanie klubu to zarząd ma realnie większe kompetencje niż na papierze. Znowu puści aktywa przez jakieś firmy krzaki, zrobi głośny transfer a pół roku później wyjdą buble. Ale najważniejsze- takim transferem by sobie przyklepał sukces w wyborach.
1
@Cvzx sytuacja się zmieniła przez ten rok i mamy mniej aktyw to chyba logiczne że nie chcesz wyprzedać tych resztek co zostały a Laporta to może zrobić na transfer pod wybory a potem znowu wały wyjdą tyle że będzie miał kolejna kadencję
1
@BORO_12 i dodatkowo wychodzą cały czas buble. Tylko sprzedaż praw telewizyjnych zrobił prawidłowo. Ale Barca Studios, sprzedaż miejscówek czy Remont Camp Nou- bubel za bublem. Ostatni rok bardzo wiele nieudolności pokazał w tym zakresie. Brakuje nam tylko szwindli w BLM i kolejnych strat finansowych i wizerunkowych. Już teraz mamy problemy z firmami do audytów bo nie każdy się chce pod czymś takim podpisywać.
0
@Cvzx albo chce to zrobić po swojemu a nie za tyle ile Laporta chce to zrobić , tego nie wiadomo.