- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1756 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
59 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1756 Culés
3
Perez trochę odpłynął, ale niestety Barcelona sama zepsuła sobie reputację tym całym Negreirą. Smród niestety będzie się długo ciągnął...
4
@fcbarcafan19 w sprawie tego Negeiry ciągle brak realnych dowodów że na siłę się przedłuża śledztwo. I tak będzie aż w końcu sprawa się nie przedawni.
1
@fcbarcafan19 A ja nie rozumiem "fenonomenu" tego całego Negreiry.Nawet jak dawał Barcelonie te raporty sędziowskie to co w tym złego? To taki rodzaj skautingu,żeby zawodnicy wiedzieli jak sie zachowywać na boisku,co wolno w stosunku do danego sedziego a czego nie.Gdzie tu wykroczemnie ,korupcja czy jakieś inne "przestępstwo"?To tylko CV jakby.
2
@Nightraider W zasadzie nie ma już znaczenia czy tam coś było czy nie to zostanie na zawsze.
@Bernard777 Bo kasa za te "raporty" była za duża, więc małe szanse, że chodziło tylko o te sprawy.
1
@Bernard777 Problem jest taki, że był on wiceprezesem komitetu sędziów, a same raporty był w wielu przypadkach ustne. Gdyby pokazali wszystkie raporty to sprawa by się wyjaśniła, a to jest trudniej.
4
@adi7adi8 Za duża jak na raporty, za małe jak na kupienie rozgrywek. Paradoks. Jak dla mnie to coś związanego z wyciąganiem pieniędzy z klubu.
1
@adi7adi8 Ano chyba że tak,I może to że Negreira był chyba przewodniczacym komisji sędziowskiej.Bo mogliby np.zatrudnić skauta od sędziów żeby wyłapywał ich słabe i mocne strony,sposób prowadzenia meczu itd,itp.
0
@partymaker Coś było na pewno ale wątpię że to wyjdzie na światło dzienne.