- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1237 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1237 Culés
1
Stopowałem zapędy, kiedy ostatnio były na LR zachwyty nad występem Endricka i pisanie, że to kozak.
Teraz był beznadziejny w ostatnim meczu i jakoś tutaj cisza.
0
@norbi77 tak co mecz będziecie oceniać jego pobyt w Lyonie i jak dzieci się przerzucać czy jest słaby czy dobry i kto ma rację? xD
4
@norbi77 Dlatego, że storpedowałeś te zapędy.
1
@norbi77 Wiesz czemu cisza? Bo obstawiam, że nikt tych meczów nie oglądał ale że Endrick miał liczby to go chwalono.
Dziwię się, że ciebie to dziwi.
Przecież normalną sprawą jest to, że kiedy ktoś strzela hat tricka to się to zauważa i o tym mówi.
0
@norbi77 Nie żebym bronił go, ale jak na rzekomego flopa co się nie nadaje do Europy to hat trick i jeden słaby występ w dwóch meczach to raczej nadal wynik godny pochwały
0
@ViscaelBarca2007
Pisałem, żeby poczekać z oceną, a nie uznawać go za cracka, bo zagrał dobry mecz w pierwszym występie.
Dlatego po drugim mógłbym napisać, że to placek...i tak w kółko.
Fatim też w Monaco się jarano, a wiemy jak jest.
1
@norbi77 Kto nazwał Endricka "crackiem"?
0
@norbi77 a jak kolejny mecz zagra świetny to też trzeba będzie poczekać do słabego czy będzie jednak „crackiem”? Na moje piłkarzy ocenia się w dłuższej perspektywie czyli wielu miesięcy, ale może nie wiem o czym pisze.
0
@ViscaelBarca2007
I o to mi chodziło.
Po jednym meczu uznano go za "top" zamiast poczekać np do 10 spotkań (to moje minimum odnośnie piłkarzy czy trenerów), a po słabym meczu cisza.
Jak seryjnie zacznie tam błyszczeć, to ok, a nie po 1 meczu nazywać go "crackiem" i dlatego ja go oceniłem po tym ostatnim, gdzie był słaby.
Na pełną ocenę przyjdzie czas.