- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1044 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1044 Culés
4
Ciekawe ile procent Polaków nie było w ciągu roku ani razu w kościele, ale idą dziś z koszyczkiem. Mam wrażenie, ze nawet ateiści chętnie swiecą pokarmy :)
3
@LukaszFan tak sam znam takich ,co właśnie dziś idą a cały rok nie ;P
7
@LukaszFan ja nie chodzę i nie święcę ale nie rozumiem co Cię boli, że ktoś to robi. Może ma księdza idiotę i modli się w domu? Albo to po prostu dla Niego tradycja i ma gdzieś religie?
3
@clyde Mnie to ani trochę nie boli, po prostu nie rozumiem tego zjawiska.
Ten sam ksiądz którego nie lubią będzie im świecić jajeczka :)
A jeśli ma gdzieś religie to dlaczego idzie z tym koszyczkiem do kościoła i ten pokarm ŚWIĘCI. No ciężko to wytłumaczyć :)
Przecież można iść na spacer do parku, a nie z jajkami do kościoła, bez religii to przecież ma więcej sensu
No ale nie mam zamiaru zamykać nikomu drzwi do kościoła, luźna rozkmina :D
0
@LukaszFan święcić sobie mogą. Bóg raczej nie ma nic przeciwko
1
@Faro Oczywiście, że tak :)
3
@LukaszFan dlatego się cieszę, że od kilku lat u mnie księża łączą to z modlitwą, adoracją i nawet krótkim kazaniem. Jak już przyszli do kościoła ten raz do roku to niech posłuchają trochę Słowa Bożego ;)
0
@LukaszFan No, fajny event tradycyjny. Przyjemny obrzędek
1
@LukaszFan
A ja myślę, że to niekoniecznie musi mieć coś wspólnego z ateizmem. Przecież wiele osób, które określa się katolikami, chodzi do kościoła wyłącznie w dni świąteczne typu Wielkanoc czy Boże Narodzenie. Wystarczy zobaczyć, że właśnie w te dni kościoły są bardziej pełne niż zwykle. Podobnie jest ze święceniem pokarmów, które z racji tradycji angażuje więcej osób.