- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1492 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
82 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
28 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1492 Culés
4
Cele do konca sezonu:
Wygrana z madrylami w el clasico i zgarniecie majstra
Spadek Legii, ale pewnie sie nie wydarzy i spadnie jednak Widzew niestety @Ilka
Spadek Totków i wykolejenie sie Arsenalu meter przed kiblem @Frimpong
Spadek Leicester z Championship, ale tylko dlatego, ze potrzebują wstrząsu jak wczesniej Sunderland. Awans Milwall do Premier League i dlugo wyczekiwana rywalizacja z West Hamem.
Wygrana ligi przez Porto @FcPortoFan1999 oraz Hearts w szkocji.
W lidze mistrzów to nie ma za bardzo juz komu kibicowac, no chyba, ze potężnemu Bayernowi @Comentateiro lub Arsenalowi? @Kessie ewentualnie wspieranie Lusia Enrique @blakkudium @Luciano99 @mekston
2
@Lanosss W LM jeszcze zeby biali remontady nie zrobili
0
@Lanosss Serduszka w Szkocji i Porto mogą mieć problem bo ten koniec sezonu wydaje się dość stromy.
1
@Lanosss no ja mam nadzieję, że z tym Widzewem się mylisz :) Ale wszystko zależy od najbliższego meczu z Radomiakiem. Jak nie wygramy to spadek będzie niestety bliski ... Ale dopóki piłka w grze...
Fajnie by było jakby Millwall awansowało do Premier League. Sezon temu awansował mi Sunderland, teraz niech Millwall wejdzie :) Niby ze względu na sympatię do Czerwonych Diabłów nie powinnam lubić Millwall ale jakoś tak od pewnego filmu ich lubię.
0
@FcPortoFan1999 i zapomnialem. Jeszcze Wolfsburg spadnie, ale za to Schalke awansuje
0
@Lanosss A co Ci przeszkadzają Wilczki?
1
@FcPortoFan1999 nie przeszkadzają, ale ich spadek jest raczej nieunikniony
0
@Lanosss W zasadzie raczej pewny.