- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1551 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1551 Culés
8
Moi drodzy już jeden tu kolega spr i faktycznie ja też i teraz leje że śmiechu
Wpiszcie Santiago bernabeu w wyszukiwarce i zobaczcie czy wam też to wyskoczy czy to haksy jakieś xd xD
Wszędzie info dot. Pewnego francuza
https://www.google.com/search?q=santiago+bernabeu&client=ms-android-samsung-ss&hs=RxFV&sca_esv=a6c9456d4d009e8b&sxsrf=ANbL-n7b9XlyLndOWuDvV0VWa_3ljgT5Sg%3A1779262571706&ei=a2QNaprlKsyR9u8Pn4nM-A8&biw=360&bih=666&oq=santiago+bernabeu&gs_lp=EhNtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1zZXJwIhFzYW50aWFnbyBiZXJuYWJldTIEECMYJzIQEC4YgAQYQxjHARiKBRivATIKEAAYgAQYQxiKBTIIEAAYgAQYywEyChAAGIAEGEMYigUyCBAuGIAEGMsBMggQABiABBjLATIIEAAYgAQYywFIjwpQ-gdY-gdwAXgBkAEAmAGPAaABjwGqAQMwLjG4AQPIAQD4AQGYAgKgAusBwgIHECMYsAMYJ8ICChAAGLADGNYEGEfCAhcQLhiwAxi4BhjYAhjIAxjaBhjcBtgBAZgDAIgGAZAGD7oGBAgBGBmSBwMxLjGgB7ELsgcDMC4xuAenAcIHBTQtMS4xyAdHgAgA&sclient=mobile-gws-wiz-serp
6
@Romario87 też to mam :D
6
@July_6_BcN
Ahahahaha wszędzie to jest spr inne przeglądarki i wyszukiwarki i to samo ahahahah xD
6
@Romario87 mbappe dictador XD
1
@vangoor
Fajnie się bawią w bialej części madrytu xD xD
Wiec oficjalnie mierdy maja nowa nazwę stadionu xD
2
Jeszcze jak odznaczycie pinezkę na mapie to jak jest ta ikonka od landmarków (nie wiem czy to tak się nazywa fachowo), to nie jest podpisane Santiago Bernabeu tylko Knockout de Tchouameni xD
0
@Derpowsky
Ahahahahaja o k****a dobrze się tam bawią xD
0
@Derpowsky
Sprawdziłem faktycznie tak jest po usunięciu pinezki xD xD