La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1226 Culés

1

Oczywiście wśród madryciakow już przeczytałem, że Messi powinien mieć czerwo, a nie hat tricka i jest najbardziej chronionym piłkarzem. Chorzy ludzie XD

0

@partymaker No a powinien dostać czerwoną?

4

@partymaker no przecież powinien mieć czerwo.

2

@Safrani Nie powinien miec i przestań pisać bzdury.

5

@Safrani @Mns21
Przecież to było przypadkowe nadepniecie a nie atak wślizgiem wyprostowaną nogą gdzie jest siła i takie zagrania kończą się czerwem.
Co najwyżej żółtko.

2

@Lionel_Messi10 @Roobo poczytajcie przepisy, a potem zabierajcie głos. Czerwona jak byk.

0

@Safrani Nie powinno byc czerwonej a przepisy to sobie sam poczytaj.

2

@Lionel_Messi10 nie potrafisz być choć trochę obiektywny, jeśli chodzi o Messiego.
Przepisy czytałem. Nie raz.

1

@Safrani Nie powinno byc czerwa i tyle w temacie.

0

@Safrani Jak to jest czerwo, to każdy faul jest żółtą kartką.

0

@Safrani Ja przepisy znam i wyraźnie jest napisane że bierze się pod uwagę brutalność i siłę pod uwagę.

"A tackle or challenge that endangers the safety of an opponent or uses excessive force or brutality must be sanctioned as serious foul play."

"Any player who lunges at an opponent from the front, from the side or from behind using one or both legs, with excessive force or endangers the safety of an opponent is guilty of serious foul play."

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?