La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1544 Culés

1

jak widze komentarze z xD to z automatu nie czytam. Lewy w reprezentacji też truchtał jak grał w Bayernie i mowili na niego drewno stary i co przyszedł do nas. Mam 37 lat i jeszcze nie widziałęm pieknie grajcej Anglii, mozę za Erikssona grali w miare dobrze.
Ale po jednym słabym meczu to go trzeba skreślilić no bo jak by inaczej. Patologia dzisiejszej młodzieży. W pracy też was tak skreślają po jednym złym dniu?

0

@Carlosss

Po jednym kiepskim dniu w pracy nikt by mnie pewnie nie skreślił, to racja.

Ale jakbym przez kilka kolejnych projektów nic sensownego w nich nie zrobił, a nawet zawalał różne rzeczy i inne osoby z zespołu musiałyby zostawać po godzinach żeby to jakoś posklejać i dowieźć do końca, żeby klient był chociaż jako tako zadowolony, a mimo tego nadal chciałbym się angażować w kolejne projekty i to jeszcze jako główny ich wykonawca i koordynator, to myślę, że mój szef jednak miałby wątpliwości czy się do tego nadaję.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?