La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1456 Culés

7

3

@Kgorecki2500 burger wygląda fajnie

3

@Kgorecki2500 Będziesz jadł pomidora? ;D pytam bo wiem, że nie lubisz.

3

@MesQueUnClub_87 Już im kłopotu nie chciałem robić xd Sobie wyciągnąłem :)
@Safrani I był dobry chociaż spodziewałem się trochę innego smaku. Ogólnie może kwestia tego, że to z grilla mięsko ale nie wyróżniało się bardzo, bardzo. No ale smaczny burger.

3

@MesQueUnClub_87 jak można pomidorów nie lubić? Kacper? @Kgorecki2500 ?

2

@Safrani No nie smakują mi pomidorki ;P

2

@Safrani No nie wiem, ja bardzo lubię. Wszystkie odmiany, a koktajlowe to mogę jeść jakby to były czereśnie :D

3

@MesQueUnClub_87 mam tak samo. Do tego wszystkie przetwory z pomidorów. Pomidory to podstawa.
@Kgorecki2500 rozumiem, ale to jest masakra.

2

@Kgorecki2500 Dobrze wygląda.
Pomidory to podstawa dobrego smaku, Panie. Smacznego!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?