La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1260 Culés

0

czyli finalnie skończy się na 150 mln dla Kotletico przy czym Flickowi sezon nie wypali bo będzie po MŚ, plaga kontuzji, brak wzmocnienia obrony, brak zastępstwa dla Pedriego

no i ten Rapha, posypało mu się zdrowie także w mojej ocenie i szklanej kuli będzie to najgorszy sezon Flicka w Barcelonie gdzie go szwagry po sezonie pożegnają, a Barcelona zostanie z Gordonem i Alvarezem

6

@beter2 pitolenie rok temu nie graliśmy w klubowych a i tak mieliśmy kontuzje.

4

@beter2 nie badz takim optymistą

3

@beter2 Dlaczego ma być brak wzmocnień obrony? Skąd te wnioski? Dlaczego ma być plaga kontuzji, bo MŚ? Oczywiście masz prawo mieć swoje zdanie, ale ta szklana kula to chyba nadaje tylko w czarnych barwach. :)

1

@beter2 To bardzo niedobrze, że tylko nasi zawodnicy grają na MŚ, a u bezpośrednich konkurentów w walce o LL i LM wszyscy odpoczywają :(

1

@Kamiloza91 Bo (zakładając 150 mln za Alvareza) wydaliśmy już 230 mln euro? To jednak sporo euro

0

@Kgorecki2500 Ja wiem ale to nie znaczy, że nie będzie. Jeśli ostatecznie przez transfer Alvareza do obrony kupimy jakiegoś średniaka to zarząd się skompromituje, no ale czas pokaże, nie ma sensu nastawiać się pesymistycznie i w drugą stronę też.

2

@gumaz Czyli będzie tylko gorzej, bo wszyscy dodatkowo zajechani. dobrze że wiemy o tym wcześniej to zdążę anulować subskrypcję na mecze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?