- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1701 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1701 Culés
0
Alvarez?
Jako drugi napastnik spoko, ale jestem przeciwny zastępowaniu Lewandowskiego gościem, który ma jeden z gorszych wyskoków i grę głową w top5 lig Europy. Przynajmniej nie za takie pieniądze.
Zdecydowanie wolałbym Jao Pedro za rozsądną cenę, ewentualnie z budżetowych opcji Matetę, albo Watkinsa.
Na rynku jest kilku napastników potrafiących strzelić te minimum 15 bramek w lidze, Alvarez to też nie jest jakiś crack jak Suarez z Liverpoolu czy obecny Haaland.
Nie róbmy powtórki Griezmanna.
0
@FabianekMrozek ale właśnie robimy powtórkę a za 2 sezony płacz bo Julianek kontrakt długi i nigdzie się nie rusza
5
@FabianekMrozek Matete albo Watkinsa do klubu słynącego z gry kombinacyjnej xD nieźle
2
@FabianekMrozek No ok, ale ile tych bramek z głowy zdobył Lewy?
A ile nie zdobył, bo był za wolny albo piłka odskoczyła?
W Barcelonie Flicka to pewnie Grosik też by strzelił 10-15 bramek w lidze gdyby wychodził co kolejke w pierwszym składzie
7
@FabianekMrozek No tak, zapomniałem, że Barca zawsze grała na wrzutki i wysokich napastników.
0
@alone49 przecież Watkins jest idealny do gry kombinacyjnej. Wystarczy oglądać Aston Ville. A Mateta to taki budżetowy Lewandowski, najchętniej obu bym zabrał.
0
@MesQueUnClub_87 a jak inaczej chcesz grać z takim Getafe? La Liga się zmieniła od odejścia Guardioli, lowblocki zawitały na pełnym.
1
@FabianekMrozek technika użytkowa > główki
Przy stylu gry Barcy to do główek można mieć jakiegoś rezerwowego do ratowania wyniku w końcówce typu Luuk de Jong. Nam właśnie potrzebny jest ktoś kto radzi sobie z piłką przy nodze lepiej niż Lewy.
0
@Antimadridista_WR ale po co wybierać jedno zamiast drugiego kiedy masz Jao Pedro łączącego oba elementy, a z budżetowych opcji do 40 milionów Watkinsa, który też technicznie jest dobry?
0
@FabianekMrozek gdyby Watkins był idealny do gry kombinacyjnej i prezentował chociaż 70% umiejętności Alvareza, to nie grałby w Aston Villi i innych średniakach cale swoje życie. "A Mateta to taki budżetowy Lewandowski" zgodzę się, o ile masz na mysli Lewandowskiego z poprzedniego sezonu.
0
@FabianekMrozek Na przykład strzelać z dystansu czego Lewy chyba od 2 lat nie zrobił, a Alvarez ma ten aspekt bardzo mocny.
1
@FabianekMrozek A ile bramek z główki strzelił Mbappe przeciwko Getafe? Podpowiem - 0.
Tak chcę grać jak przed przyjściem Lewandowskiego. Mamy swój styl i swoja tożsamość. Wcale nie musimy naśladować klubów, które inwestują w wysokie tyczki. PSG ma Kolo Muani, a dominuje Europę skrzydłowymi.