- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1592 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1592 Culés
11
Dramat... chciałbym wierzyć, że to jakieś boty, ale niestety co jakiś czas widzę to w życiu realnym, nie tylko wirtualnym. Smutni ludzie.
3
@macio_944 Kontekst nieznany. Nie jest napisane czy mu wpierdolił za darmo czy miał konkretny powód. Za mało szczegółów.
3
@MesQueUnClub_87 Ale co to zmienia w kontekście komentarzy tych ludzi? Oni też na 99% nie znają kontekstu, a piszą takie komentarze, więc w tym wypadku to nic nie zmienia - nadal są to obrzydliwe, smutne i żenujące komentarze.
0
@macio_944 Oni mogli wejść w tego linka obok słowa "szczegóły", a ja nie mogę. Tam ktoś napisał cytuję "zasłużył", więc wątpię, żeby się to odnosiło do samego przebywania w naszym kraju.
0
@macio_944 Wbrew pozorom zmienia bardzo dużo. Bo jak obcokrajowiec startował do Polaków rodaków i on go naprostował żeby sie nie panoszył bo jest w gościach to postąpił słusznie. Osobna kwestia pozostaje dylemat moralny który się w tej sytuacji rodzi, ale to jest już dywagacja na epopeje.
5
@MesQueUnClub_87 "- 37-letni obywatel Stanów Zjednoczonych wsiadł do tramwaju razem ze znajomymi. Rozmawiali i byli w dobrych nastrojach, co nie spodobało się jednemu z podróżnych. Mężczyzna podszedł do grupy osób i nagle dwukrotnie uderzył w głowę 37-latka, który stracił przytomność i upadł na ziemię, w wyniku czego doznał poważnych obrażeń barku. Po ataku napastnik usiadł na fotelu obok nieprzytomnego, leżącego na ziemi 37-latka i kontynuował podróż - poinformował mł. asp. Jakub Pacyniak z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I."
Łap:
https://warszawa.naszemiasto.pl/brutalny-atak-w-warszawskim-tramwaju-pobil-cudzoziemca-i-usiadl-obok-czy-rozpoznajesz-tego-czlowieka/ar/c1p2-29101785?utm_source=Facebook&utm_medium=warszawa%20naszemiasto.pl&utm_campaign=grafikalink
Nie ma żadnej mowy o złym czynie tego obcokrajowca. A nawet jakby coś robił złego, to są inne metody na zwrócenie uwagi niż lepa na ryj, co jest już totalną ostatecznością.
Tak więc komentarze ludzi to czysta nienawiść, głupota i skrzywienie psychiczne.
@Geble Gdzie on tutaj się panoszył? :v
0
@macio_944 No więc właśnie, dostał za darmo czyli zwykły patus. Nie znałem przecież kontekstu dlatego napisałem, że odbiór zależy od tego co się stało przed.
0
@macio_944 No i teraz jest wszystko jasne. Czyli w sekcji komentarzy stado kretynów, a ten co napisał "zasłużył dostał" pewnie z góry założył, że za coś. Co do stosowania przemocy to, gdyby gość powiedział, że mi np. zgwałci matkę to wierz mi, że bym mu już nie zwracał uwagi tylko zajebał takiego kopa w ryj, żeby się zakrztusił własną krwią.
1
@MesQueUnClub_87 Nie no, nie mówimy o takich hardcore'owych rzeczach jak gwałt, bo to jasna sprawa, tylko o czymś znacznie lżejszym, ale też złym zachowywaniu się w przestrzeni publicznej.
2
@macio_944 oho, to pewnie ci sami ludzie, którzy gadają o wielkiej katolickiej Polsce. W ogóle FB to jest taki stan umysłu, że już od ponad roku nie używam tego dziadostwa, jak można pod własnym imieniem i nazwiskiem wypisywać takie idiotyzmy.