- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1421 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
89 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1421 Culés
22
Tak czytam dalsze zesranie sie o Gordona to można wyciągnąć takie wnioski że wszyscy się mylą, Bayern sie mylił że woleli Gordona i potem Saibariego od Rashforda, Liverpool sie mylił woląc Gordona i potem Munoza od Rashforda, Tuchel też bo dalej Gordona zamiast Rashforda wystawia, Flick z Deco to wogóle jacyś głupi że woleli dać 70mln za Gordona zamiast 30mln za Rashforda, wogóle wszyscy są głupi że Gordon szybko został kupiony przed MŚ a Rashford narazie dla wszystkich jest którąś tam opcją rezerwową z kolei. Mam wrażenie że nieważne czy Gordon sie sprawdzi czy nie to i tak będzie po nim jechanie bo kibice nie rozumieją dzisiejszej czesto mocno schematycznej piłki i tylko efektowność sie dla nich liczy. Dla mnie najważniejsze jest to że Flick dostał tego kogo chciał i nie musieliśmy podpisywać Rashforda którego nie chciał przez brak środków albo alternatyw
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld
12
@BORO_12 tak samo jak Bayern rok temu nam wziął Diaza sprzed nosa i okazał się ballerem i każdy płakał, jaki to wstyd. A teraz gdy dosłownie wyjął Gordona sprzed nosa Bayernowi to już lament boży.
5
@BORO_12 Wiadomo, wszyscy wuja się znają tylko bamba wie co jest 5 :D
4
@APTAPT Diaz był wyzywany od placków i dziadków a z perspektywy czasu byłby ogromnym wzmocnieniem. Ten przypadek jest nawet bardziej odklejony bo Diaz jest efektowniejszy od Gordona
4
@APTAPT @BORO_12 Diaz grając w PL jednak grał duzo lepiej niż Gordon.
3
@BORO_12 @APTAPT potężny Bayern*
@Comentateiro @mekston @Lanosss
4
@PatrykBarca jego ostatni sezon w PL był niewiele lepszy od tego Gordona a Diaz był wtedy starszy i grał w lepszym zespole
3
@BORO_12 A zagra dobrze i będzie zachwyt. Później gorzej i znowu hejt. I tak w kółko.
3
@Adran360 na szczęście Flick i Deco nie biorą nastawienia kibiców pod uwagę przy planowaniu kadry (: