La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1468 Culés

1

Dzisiaj Kanadzie i Szwajcarii do awansu wystarczy remis. Oby tylko nie powtórzyła się Hańba z Gijon.

1

@Marusek w praktyce 4 pkt dadza awans

Szczegolnie ze obie repki maja dobry bilans

Plus warto powalczyc o 1 miejsce

1

@Marusek chciałem juz odpuścic bukmacherkę po "sukcesach" w ostatnich dniach ale no cóż....przekonało to

1

@Marusek teraz Algierczycy będą mogli się zrewanżować Austriakom za tamtą sytuację

0

@mekston Jasne, ale powalczyć by mogli.
@FCB24 Pamiętaj, że w tamtym wydarzeniu te zespoły udziału nie brały.
@kubix05 I pokonają ich 1:0.


2

@mekston i ten mecz sobie oglądniemy @FcPortoFan1999

0

@Marusek mysle ze nie ma powodu tutaj grac ustawki, gdzie nawet przy porazce nie widze zeby przy 4 pkt i dodatnim bilansie bramkowym nie wyjsc

0

@mekston Niby tak, ale wyjście z grupy z trzeciego miejsca, może być potencjalnie niebezpieczne.

0

@Marusek wygrany jednak dostanie ekipe z 3 miejsca, plus pamietaj ze wygrany gra w Vancouver wiec Kanada mysle ze bardzo chce to 1 miejsce

0

@mekston Zgadza się. I remis im to gwarantuje. Sądzę, że w tym meczu nie będzie aż takiej kalkulacji, ale problem w podobnych sytuacjach, nadal niestety może istnieć.

1

@Marusek najdziwniejsza akcja bedzie Algieria - Austria jesli Hiszpania domknie wygranie grupy ;)

0

@Marusek brały brały xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?