- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1470 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
86 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1470 Culés
13
Cykl serialowy #3
Poprzednia część #2
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-17005953#comment-17005953
_______________________________________________________________________________
Kategoria Thriller - "Line of Duty"
https://www.filmweb.pl/serial/Line+of+Duty+++Wydzia%C5%82+wewn%C4%99trzny-2012-658891
Detektyw Steve Arnott odmawia udziału w tuszowaniu sprawy przypadkowego postrzelenia, za co zostaje karnie przeniesiony do oddziału antykorupcyjnego.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Dramat - "W cieniu"
https://www.filmweb.pl/serial/W+cieniu-2014-736276
Relu Oncescu na co dzień jest kochającym ojcem i mężem pracującym jako taksówkarz. Po godzinach zajmuje się ściąganiem haraczy dla lokalnego gangstera.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Horror - "Nawiedzony dom na wzgórzu"
https://www.filmweb.pl/serial/Nawiedzony+dom+na+wzgórzu-2018-800686
Rodzina zmaga się z upiornymi wspomnieniami o swoim starym domu i wydarzeniach, które zmusiły ją do jego opuszczenia.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Komedia - "Współczesna rodzina"
https://www.filmweb.pl/serial/Wsp%C3%B3%C5%82czesna+rodzina-2009-518115
Trzy różne, ale spokrewnione rodziny mierzą się z problemami i utrapieniami w swój własny, komiczny sposób.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Kryminał - "Mare z Easttown"
https://www.filmweb.pl/serial/Mare+z+Easttown-2021-849761
Detektyw z małego miasteczka w Pensylwanii prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa równocześnie starając się, aby jej życie się nie rozpadło.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Biograficzny - "Durellowie"
https://www.filmweb.pl/serial/Durrellowie-2016-744869
Zmęczona angielską rzeczywistością rodzina Durrellów postanawia zmienić klimat i przenieść się na bajeczną wyspę Korfu.
_______________________________________________________________________________
Kategoria Wojenny - "Seal Team"
https://www.filmweb.pl/serial/Seal+Team-2017-788553
Żołnierze elitarnej jednostki marynarki wykonują niebezpieczne misje na całym świecie. Tryb życia, który wybrali, nie jest łatwy także dla ich rodzin i bliskich.
_______________________________________________________________________________
@Safrani @Objectivo @damianex10 @Gary @Walker @KamQiX @Spider_Man @Giwera @kamyk_23
2
@MesQueUnClub_87 Seal Team to właśnie mój gatunek tego co lubie ;p
1
@MesQueUnClub_87 prawie wszystko widziałem.
Prawie, bo Współczesna Rodzina to serial, który widziałem na wyrywki. No nie jest to produkcja, którą sam bym włączył i oglądał.
1
@Safrani A jakie są Twoje ulubione seriale komediowe?
2
@MesQueUnClub_87 Świat według Kiepskich, ale tylko do momentu jak Walduś nie odszedł.
Świat według Bundych, ale chyba tylko z sentymentu.
MASH
Allo Allo
Bardzo sobie ceniłem Rodzinę Zastępczą.
I w sumie Miodowe lata też lubiłem.
3
@Safrani "Allo Allo" uwielbiałem, "Rodzinę Zastępczą" też. Z polskich komediowych najbardziej lubiłem jednak "13. posterunek".
@MesQueUnClub_87
0
@Gary no dla mnie 13 posterunek był za głupi.
1
@Safrani Ja tak miałem z Kiepskimi.
0
@Gary tak, niektórzy tak mają z Kiepskimi.