- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1512 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
89 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1512 Culés
1
Argmunet , że Flick chce Gordona i Alvareza, to żaden argument. Flicka za 2 lata tu nie będzie , a Ci dwaj wymienieni wyżej, to przeciętni zawodnicy. Wtedy będzie płacz , że Barcelona wydała 230 mln na dwóch bezużytecznych zawodnikow i przez 5 lat znów nikogo nie będą mogli sprowadzić przez brak kasy. Wtedy Gordon do Stoke za 10 mln i Alvarez wróci do Atletico za 20 jak Griezmann.
0
@bart_azz
Ochlon
3
@bart_azz Czyli jesteś zwolennikiem takiego systemu, że to Prezydent z Dyrektorem Sportowym budują skład, a nie trener, który przychodzi z konkretną wizją? I wtedy jak nie poradzi sobie z tym co sobie zbudował zarząd to wypad, tak?
1
@bart_azz dokładnie to samo wczoraj pisałem, moje przewidywania w szklanej kuli są takie:
1. kadra będzie zmęczona po MŚ - ok każda kadra po MŚ będzie zmęczona więc liczy się długa ławka
2. długa ławka - no widzieliśmy co znaczy w pierwszym sezonie Flicka, co znaczy w drugim sezonie Flicka (Gavi i Bernal wracali po kontuzjach ale jednak to nadal młodzież plus brak rozwoju Balde, Kounde także zjazd okrutny)
3. uważam, że sportowo Flick dostanie gorszą kadrę niż w poprzednim roku
4. zjazd Raphy - serce do walki ma, organizm nie nadąża po znakomitym pierwszym sezonie za kadencji Flicka
5. brak zastępstwa do kreowania gry za Pedriego, wypada Pedri i plan taktyczny jest dupie
wnioski?
1. Flickowi w tym sezonie powinie się noga, Szwagry podziękują, uznają, że podniósł Barcelonę i czas się rozstać
2. Barca zostanie z Gordonem i Alvarezem na długie lata i znowu będzie płacz, że FFP nie działa, trzeba wypychać z klubu
0
@MesQueUnClub_87 jestem zwolennikiem tego żeby klub sprowadzał za taką kwotę najlepszych zawodników na swoich pozycjach , a nie przeciętniaków
0
@beter2 był Bernardo żeby odciążyć Pedriego , ale po co. Przecież wypalony dziadek, a biega po 12 km w meczu w City
0
@bart_azz Pitu, pitu, katastrofa. Jak trener chce zawodnika, który u niego wypali i będzie grał dobrze, to nie będzie problemu, żeby go potem sprzedać za dobrą kwotę. Poza tym, Flick gra w ataku w sposób, do którego piłka nożna zmierza globalnie, więc tacy gracze są i będą w cenie.
0
@bart_azz ale chciał za podpis dużo, dziwię się, że od 2-3 lat nie ma na radarze żadnego młodego grajka pokroju Pedriego na radarze do wyjęcia z jakiegoś klubu